Papara alternatifi 18 yaş altı kart önerisi

• Konuyu başlatan karul
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 544
Veli onayı istemeyen yok ki var mı?

Ininal belki ama komisyonun içinden geçiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aylık ücret kesiyor. Ben paramı kartta tutacağım için her ay para çekmesini istemiyorum.
Eskiden vardı bu sıra yok galiba.

Kullanan bütün arkadaşlarım kestiğini söylüyor. Ayrıca kendimde denemek için eskiden 1-2 ay kullandım. Kesiyor.
Benim arkadaşımda kasımdan sonra çekmemiş ilginç

Biraz kafalarını ütülesen olur gibi.

Kaç defa söyledim. Karşılığında ne oldu babam kendi hesabına bağlı benim adıma bir ek kart çıkardı ama onu da özgür şekilde kullanamıyorum. Kredi kartı olduğu için ATM'den para çekemiyorum veya yatıramıyorum. Sadece internet alışverişi ve POS makinelerinde kullanabiliyorum ki bunu babamın kartındanda yapabilirim. Üstüne bir de yıllık ya da aylık (hatırlamıyorum) kart ücreti ödüyor.

Kredi kartı ile ATM'den para çekilebilir fakat nakit avans adı altında olur ve faizi yüksektir. Marketten Papara Card alıp uygulamaya tanımlamayı denediniz mi acaba? Uygulamadan sipariş ile vakit kaybetmenize gerek yoktu.

Kredi kartı ile ATM'den para çekilebilir fakat nakit avans adı altında olur ve faizi yüksektir. Marketten Papara Card alıp uygulamaya tanımlamayı denediniz mi acaba? Uygulamadan sipariş ile vakit kaybetmenize gerek yoktu.

O yüzden para çekemiyorum diyorum zaten. Evet. Şu an bir Lite Card'ım var. Hepsiburada üzerinden birkaç ay önce aldım. Sözleşmeli hesaba geçmemi sağlamadı ve hala para çekemiyorum.

Geri
Yukarı