18 yaş altı kişiler aşı oldu mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biri kuyuya taş atmış 2 yıla öleceksiniz diye, herkes onu takip etmeye başlamış. Dur be kardeşim, aradan birkaç yıl geçsin, eğer ölürsek onu başka dünyada konuşuruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sosyal medyada yöneten kişiler oradan para kazanıyorlar, tabii ki de kendilerine takipçi getirecek şeyler yapacaklar. İnanlara yazık, ne diyeyim? Bir tarafta koskoca DSÖ var, diğer tarafta bir tane sosyal medya hesabı. Akıl ve mantığa sahip olan her insan hangisine inanacağını seçebilir diye düşünüyorum.

Aşı olmak istemeyene lafım yok ama saçma sapan şeylere inanlara var.

Bizim ülkede DSÖ'yü terör örgütü ilan edenler var :D Ahahah.

Sosyal medyada yöneten kişiler oradan para kazanıyorlar, tabii ki de kendilerine takipçi getirecek şeyler yapacaklar. İnanlara yazık, ne diyeyim? Bir tarafta koskoca DSÖ var, diğer tarafta bir tane sosyal medya hesabı. Akıl ve mantığa sahip olan her insan hangisine inanacağını seçebilir diye düşünüyorum.

Aşı olmak istemeyene lafım yok ama saçma sapan şeylere inanlara var.
Öyle demeyin hocam. DSÖ, Bill Gates, Rothschild falan aşıyla çip enjekte edecekler 😨

Bizim ülkede DSÖ'yü terör örgütü ilan edenler var. :D hahahah.
Eden kişilerin hiçbir akademik kariyeri olmamasına mı üzüleyim yoksa onlara inanmalarına mı? :D

Neyse konu sapmasın, kapatalım bu olayı.

Eden kişilerin hiçbir akademik kariyeri olmamasına mı üzüleyim yoksa onlara inanmalarına mı? :D

Neyse konu sapmasın, kapatalım bu olayı.

Bizim ülke işte, klasikç Amerika'da da Trumpçılar destek vermiyor aşıya, troll herifler. Discord'dan, Twitter'dan bir güzel kudurtuyorum, onlara da laf anlatamıyorum.

Tanıdığınız kişiler felç olduğunda farklı şeyler düşünmeye başlıyorsunuz.

Aşıya bağlı bir şey değil belki? Enjekte edilen şırınganın içinde hava olduğunda da felç kalırsın.

Aşıdan olduğuna dair bir belge olmadığı sürece bir şey değişmeyecek. İnsanların her başına geleni aşıya bağlamak; aşının tehlikeli olduğunu kanıtlamaz. Aşı olduktan sonra ölenlerin hepsini aşıya bağlayacaksan işimiz zor.

@Neverchanges dediği gibi şırıngada hava boşluğu oluşursa dahi felç olabilirsiniz, belki böyle bir şey oldu. Geçmiş olsun bu arada.

Aşı yüzünden felç olan tanıdığın mı var? Valla geçen de @Yararsız Üye aşı yüzünden tanıdığım öldü diyenlerin yalanlarını ifşalamıştı da, pek inandırıcı gelmiyorsunuz artık. Ayrıca dediğim gibi her kesin kafaya diktiği Parol'da bile öldürücü yan etkiler var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı