18 yaş altı kişiler aşı oldu mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aşıdan olduğuna dair bir belge olmadığı sürece bir şey değişmeyecek. İnsanların her başına geleni aşıya bağlamak; aşının tehlikeli olduğunu kanıtlamaz. Aşı olduktan sonra ölenlerin hepsini aşıya bağlayacaksan işimiz zor.

@Neverchanges dediği gibi şırıngada hava boşluğu oluşursa dahi felç olabilirsiniz, belki böyle bir şey oldu. Geçmiş olsun bu arada.
İyi hatırlarım. Annem mesaideydi bir gün bir hemşireye çok kızmıştı şırıngada hava bıraktığı için. Hiç unutmam o havanın ne kadar zararlı olduğunu 😁

Aşıya bağlı değil, öyle mi? Tanıdığımla beraber gittik aşı olması için, olduktan birkaç dakika sonra felç kaldı bacakları. Bir odaya götürdüler, orada 10'dan fazla kişi vardı aşıdan felç olan.
Bunu kanıtlayabilir misiniz?

Bir de aşının yan etkilerinde felç riski yok ki?

@Yararsız Üye bu konuda birçok yalanı ifşaladı forumda.

BioNTech olmayı düşünmüyorum. Gençlerde ve yaşlılarda ağır etkilerinin olabileceğini duydum. Sinovac olacağım muhtemelen.

Son düzenleyen: Moderatör:
BioNTech olmayı düşünmüyorum. Gençlerde ve yaşlılarda ağır etkilerinin olabileceğini duydum. Sinovac olacağım muhtemelen.
Sinovac olsanız bile yüksek ihtimal bir süre sonra BioNTech olmak zorunda kalacaksınız. Sinovac'ın varyantlara karşı koruyuculuğu çok az.

Sinovac olsanız bile yüksek ihtimal bir süre sonra BioNTech olmak zorunda kalacaksınız. Sinovac'ın varyantlara karşı koruyuculuğu çok az.

Ben geçirdim zaten COVID, eğer zorunluluk olursa BioNTech olurum ama şimdilik düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu kanıtlayabilir misiniz?

Bir de aşının yan etkilerinde felç riski yok ki?
Haber kanallarından geldiler, odaya almadılar konuşmasınlar diye.
Hem, felç riski olsa niye yazsınlar zaten?

@EKAloji, gülünecek bir şey mi bu? Yaşadığım kötü olayı anlattım, hahaha atıyorsun.

Aşıya bağlı değil, öyle mi? Tanıdığımla beraber gittik aşı olması için, olduktan birkaç dakika sonra felç kaldı bacakları. Bir odaya götürdüler, orada 10'dan fazla kişi vardı aşıdan felç olan.
Hangi hastane? Söyleyin bir bakalım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı