18 yaş altında freelancer olarak iş yapabilir miyim?

18 yaşımdan küçüğüm. Web tasarım hakkında bilgim var, freelancer olarak çalışabilir miyim?

Hayır yapamazsın. Yaparsın ama yapamazsın. Benim gibi adamların isteklerini karşılayamazsın. İş hayatı yaman bir dünyadır. Kırarlar üzerler sert gelirler. Yaşından dolayı da adam yerine konulmazsın. Bir de portfolyo hazırlaman lazım ne yazacaksın?

Benim gibi adamların isteklerini karşılayamazsın.
Sizin istekleriniz nedir ki karşılayamasın? Örnek açısından bilgilendirebilir misiniz? Hazır yapıp satabilir aslında, hatta domain ile kullanıcı trafiğine sahip olursa çok daha kârlı satışlar yapabilir, bu ülkede kimi 18 yaş altı insan tanıdım gerek web gerek diğer sektörlerde parasını dolar üzerinden kazanan.

Sizin istekleriniz nedir ki karşılayamasın? Örnek açısından bilgilendirebilir misiniz? Hazır yapıp satabilir aslında, hatta domain ile kullanıcı trafiğine sahip olursa çok daha kârlı satışlar yapabilir, bu ülkede kimi 18 yaş altı insan tanıdım gerek web gerek diğer sektörlerde parasını dolar üzerinden kazanan.

Sen bir site yaparsın ben senden 1000 tane revize isterim.vue.js kullanmanı isterim. WordPress yapmanı kabul etmem vs. HTML ve CSS sadece bu 2'sini yaparak kuracağın siteyi kimseye de satamazsın.

akıl yaşta değil baştadır.

Daha önceden yaptığım bazı siteler var. Benimle freelancer olarak değil de yüz yüze görüşerek tanıştığım insanların istediği web sitelerini yaptım.

Yüz yüze de olur. Tanıdıktır filan olur. Bu arada akıl yaşta değil başta diyen arkadaş. Parası olan adamlara bunu desene bir. Alacağın cevap az ötede akıllı ol paramla iş yapıyorum burada der.

akıl yaşta değil baştadır.

Daha önceden yaptığım bazı siteler var. Benimle freelancer olarak değil de yüz yüze görüşerek tanıştığım insanların istediği web sitelerini yaptım.
Bu işin akılla alakası yok tecrübeyle alakası var, freelance olarak senior ekmek yer, sen iş bulamazsın.

Hayatın zorluklarını öğrenir o zaman. Hevesi kırılmaz hatta daha istekli olur inadı yüzünden.

Geçen burada gördük 1 tanesini. Sosyal fobisi olmuş. Burger King'ten sipariş bile veremeyecek hale gelmiş. 18 yaş altının çalıştırılmaması gerektiğinin zorunlu hallerde pedagog yardımı olması gerektiğini yasalar süs olsun diye söylemiyor.

Evet çalışabilirsin, yıllarca çalıştığım yüzlerce kişi arasından bana yaşımı soran belki 1 kişi çıkmıştır şimdiye kadar. Sanada kimse yaşını sormaz işi yap yeter.

Geri
Yukarı