18 Yaş altında supplement alınmalı mı?

Risk almaya değmez diye düşünüyorum şahsen ben. heleki konu sağlığın ise.
Dediğim gibi dozunu abartmadığın ve bol su tükettiğin sürece sağlığa bi zararı olmaz.Ha ben kullanmıyorum gerek duymuyorum mecburi değil benim için.Ama işe yarayan 2-3 supplementten biridir kreatin.

Hocam bu creatin yüzünden kel kalan arkadaşlarım var. Yani sallamıyorum. Protein tozuna bir şey demiyorum. Ama onunda fazlası zarar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu creatin yüzünden kel kalan arkadaşlarım var. Yani sallanmıyorum.
Kreatinin DHT oranını arttırıp saç dökülmesine etki ettiği doğrudur yalnız herkeste olmaz.Şöyle özetleyeyim eğer genetik olarak saçın dökülecekse zaten daha çabuk dökülür mesela 30da dökülecekse 25de dökülür ama eğer saçların normalde de dökülmeyecekse bi fark olmuyor

Yaklaşık 1 yıldır creatine alıyorum aktif olarak hiç ara vermeye gerekte duymadığım bir şey yaklaşık 5 litre su tüketimim var kullanmaya başlamadan öncede bu civarlardaydı zaten.

Ek olarak söylemeliyim ki dostlar babanız kelse ve genetikte varsa istediğiniz kadar şey yapın zaten kel kalacaksınız.

Genetiğinde kellik varsa normal zaten :D

Hayır adam 2 senedir spor yapıyor istediği vucüda ulaşamıyor ve bir süre creatin kullanıyor saçları dökülüyor. Yabancı biri değil kendisi halamın oğlu. Gür saçları vardı şu an kafasının keli gözüküyor.
Fotoğraf isterim atar ise gönderirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı