18 yaş için yazılım kursu önerisi

Kurslar faydalı zaten sen sadece boş yorum yapıyorsun? :D Şu kinini büyük ihtimal Udemy'den bir şey alıp beğenmeyip iade edememene bağlıyorum.

Hiçbir şey almadım paramı oraya vermek yerine çöpe atsam daha iyi. Kurslardan alacağın maksimum fayda ekrana adını yazdıracak kodu ezberlemen. Kimse size 50 100 saatte Yazılımcı yapamaz.

Hiçbir şey almadım paramı oraya vermek yerine çöpe atsam daha iyi. Kurslardan alacağın maksimum fayda ekrana adını yazdıracak kodu ezberlemen. Kimse size 50 100 saatte Yazılımcı yapamaz.
Orası öyle zaten demek istediğimiz kurslar ile neyi nerede kullanabileceğini, bazı püf noktaları öğrenebilirsin. Ama dökümanlara bakıp sadece ne işe yaradığını görürsün.

Orası öyle zaten demek istediğimiz kurslar ile neyi nerede kullanabileceğini, bazı püf noktaları öğrenebilirsin. Ama dokümanlara bakıp sadece ne işe yaradığını görürsün.

Zaten onu öğrenmen gerekiyor ayrıca düzgünce oturup 5dk okusan sende Udemy'yi savunmayı bırakırsın.

Zaten onu öğrenmen gerekiyor ayrıca düzgünce oturup 5dk okusan sende Udemy'yi savunmayı bırakırsın.
Dökümanlara dediğim gibi zaten sürekli bakıyorum işim gereği. Her şeyi aklımda tutamam sonuçta. Fakat dediğim gibi neyi nerede kullanacağını bir örnek olmadan hiçbir türlü öğrenemezsin dökümanlar ile.

Geri
Yukarı