18 yaşına günler kalmışken ehliyete yazılabilir miyim?

• Konuyu başlatan Xed
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 5B
Yazılı sınav için olan eğitime katılabilirsin diye biliyorum ancak sınavı geçsende uygulamalı olan eğitime başlayabilmen için 18 şart.

Dayın varsa kursta olabilir. 1 hafta önce bende sordum tam basmam gerektiği söylendi.
Bir tanıdığım kursta akrabası olduğu için eğitime erken başlamıştı. Yaşı dolduğu an aldı.
Gerçi eğitim 1 ay sürüyor. 1 ay geç almış olursunuz. Bence çok da önemli değil.

Buyur şu an gidebiliyorsun :D. Doğum günün kutlu olsun 1 gün kadar geç kalmış olsam bile.
Teşekkür ederim yine kapanma dönemine girdik biraz daha gecikecek ehliyet :D
(Konu ile Alakasız lakin sormam lazım) Siz boy kısalığı için 2019 da doktora gitmiştiniz sanırım. Büyüme hormonu kullanmış mıydınız? Boyunuz 1.66 idi, 2 yıl sonra kaç oldu? Cevaplarsanız sevinirim.
Büyüme hormonunu uygun görmediler anne baba boyunu sormuşlardı kemik yaşı öğrenmişlerdi 1 yaş üste çıkmıştı bir sorun teşkil etmediğini anne baba boy ortalamasına göre de en fazla 1 75 olacağımı söyledi babamın boyu 1 80 83 arası annem 1 60 şuanda tam boyum 1 72 hala memnun değilim fakat 60 lı sayılardan çıkınca bile farkı anlıyorsun eğer böyle bi problemin varsa gitmeni öneririm

Teşekkür ederim yine kapanma dönemine girdik biraz daha gecikecek ehliyet :D

Büyüme hormonunu uygun görmediler anne baba boyunu sormuşlardı kemik yaşı öğrenmişlerdi 1 yaş üste çıkmıştı bir sorun teşkil etmediğini anne baba boy ortalamasına göre de en fazla 1 75 olacağımı söyledi babamın boyu 1 80 83 arası annem 1 60 şuanda tam boyum 1 72 hala memnun değilim fakat 60 lı sayılardan çıkınca bile farkı anlıyorsun eğer böyle bi problemin varsa gitmeni öneririm
Teşekkür ederim. Yaşım 17 boyum 1.70 ben de memnun değilim. Randevu aldım, 10 gün sonra kısmetse gideceğim. İnşallah güzel sonuç alırım. 🙂

Teşekkür ederim. Yaşım 17 boyum 1.70 ben de memnun değilim. Randevu aldım, 10 gün sonra kısmetse gideceğim. İnşallah güzel sonuç alırım. 🙂
Foruma çok giremiyorum geç gördüm kusura bakma. Gittikten sonra neler söylediğini mümkünse bana da anlatma şansın var mı aynı şeyleri mi diyecekler merak ediyorum :D

Bazı kurslar 18'ine bir kaç ay kala kayıt yaptırıyorlar. 18'ine basınca ehliyet alıyorsun. Bence bir sorun kurslara falan.

Foruma çok giremiyorum geç gördüm kusura bakma. Gittikten sonra neler söylediğini mümkünse bana da anlatma şansın var mı aynı şeyleri mi diyecekler merak ediyorum :D
Tabi söylerim doktor izinli olduğu için randevu iptal olmuştu. Ayın 18'ine randevu aldım. Sen gittiğinde büyüme plaklarına baktırmış mıydın?

Yeni konular

Geri
Yukarı