18 yaşında banka önerisi

Güldüm açıkçası. Neredeyse tüm bankalarda hesabım var en rahat kullandığım uygulama enparaydı. Tasarım olarak diğerlerinden kötü olabilir ancak işlevsel olarak ondan iyisini kullanmadım henüz.

Kart beğenmeme meselesi... Ne diyeyim ki, kart ile yatıp uyanmayacak ya?

Aktif olarak İş Bankası'ndan kredi kartı kullanıyorum, garantiden de kredi kartı kullanıyorum. Enpara'yı ise 4 yıldır kullanıyorum. Kredi kartlarım o bankadan olmasa kullanmayı bırakırım hemen. Çünkü Enpara'nın yaptığını hala onlar yapamıyor. EFT/Havale çok önemli benim için. Enpara bana EFT/Havale olarak para göndermede 1234TL tasarruf yaptırmış. Diğer bankalardan birini kullansam cebimden 1234TL çıkacakmış.

Sanal kartında tek işlem seçeneği var, diğerlerinde hep saat koyuyor.

Kredi kartı kullanmadığın sürece banka çok önemli değildir. Sana kazandırdığı önemlidir, kaybettirmediği önemlidir.

Kayıt olmadan nasıl gördün? Video vs mi izledin?

İnidirip baktım biraz eski gibi geldi ama uygulama önemli değil bana göre hizmeti önemli kampyanları önemli araştırmama göre İş Bankası Akbank garanti Enpara çok tavsiye edilen bankalar Akbank eledim ne kadar hizmeti olsa da çok arayıp rahatsız ediyorlar İş Bankası olur dedim ancak değiştim fikrimi çünkü saçma sapan ücret alıyor diyenler olmuş garanti ve Enpara şu an.

Enpara uygulaması kötü geldi bana ama çoğu kişi tavsiye ediyor bir bakarım Enpara dışında var mı tavsiyen?

@serhatcandev in dediklerine katılıyorum.
Garanti, İş Bankası ve Enpara'da hesaplarım var ve bence de en kolay kullanım Enpara'da.
Diğer bankalar sırf kredi kartı için duruyor yoksa tek hesap kullanırım.
Hatta Enpara'da 3 kere 3000 TL faizsiz taksitlendirme var

İnidirip baktım biraz eski gibi geldi ama uygulama önemli değil bana göre hizmeti önemli kampyanları önemli araştırmama göre İş Bankası Akbank garanti Enpara çok tavsiye edilen bankalar Akbank eledim ne kadar hizmeti olsa da çok arayıp rahatsız ediyorlar İş Bankası olur dedim ancak değiştim fikrimi çünkü saçma sapan ücret alıyor diyenler olmuş garanti ve Enpara şu an.
Uygulaması içinde normal çünkü.

Bu arada en iyi hizmet kesinlike Enparada. Ziraat'e hiç bulaşma derim hizmet arıyorsan. Enpara canlı destek ile konuşup 1 gün mutsuz bir şekilde ayrıldığım olmadı sohbetten. Bu arada 2-3 tane hesap açsan da sana bir zararı dokunmaz :) Aç İş Bankası ve Enpara. İşine geleni kullan. Bende her bankadan var mesela öyle ücret vs yok. Para gönderirken vs kesiyor işte.

Uygulaması içinde normal çünkü.

Bu arada en iyi hizmet kesinlike Enpara'da. Ziraat'e hiç bulaşma derim hizmet arıyorsan. Enpara canlı destek ile konuşup 1 gün mutsuz bir şekilde ayrıldığım olmadı sohbetten. Bu arada 2-3 tane hesap açsan da sana bir zararı dokunmaz :) aç İş Bankası ve Enpara. İşine geleni kullan. Bende her bankadan var mesela öyle ücret vs yok. Para gönderirken vs kesiyor işte.

İş Bankası tercih etmeyeceğim bu konuda Enpara beğenmedim pek ATM'si bile çok uzak nadir yani tavsiyen için teşekkürler.

Geri
Yukarı