18 yaşında kredi kartı çıkarmak

Doğum gününüz kutlu olsun hocam.
Limit artması çalışmıyorsan biraz zor çünkü benim VakıfBank'ta 20k param var 30k da borsada var ama limit 2000 olmasına rağmen artmıyor daha. Başvuruyorum vermiyor düzgün bir limit. Ve her zaman para hareket de ediyor aşırı kullanıyorum ama sorduğumda işim yok diye artmıyor dediler.
Teşekkürler hocam. Çalışmıyorum dediysem şu an için, 1 ay sonra gireceğim bu yüzden sıkıntı etmiyorum.

Teşekkürler hocam. Çalışmıyorum dediysem şu an için, 1 ay sonra gireceğim bu yüzden sıkıntı etmiyorum.

O zaman sıkıntı yok hocam ben VakıfBank öneririm hem devlet bankası hem de uygulaması vs de güzel. Ama Enpara da iyidir. İş bankasını çok sevemedim bence en iyisi Enpara veya VakıfBank açman.

Hocam kredi kartı işe girdiğin gibi verilmiyor. Alabilsen bile çok düşük limitli alma ihtimalin yüksek. Minimum 3 ay sigortalı çalışman gerekli (Bilgileri bankalarla konuşmam sonucu edindim). Bende çalışmamın 4. ayında iş bankası 27 bin liralık limit vermişti.

Hocam kredi kartı işe girdiğin gibi verilmiyor. Alabilsen bile çok düşük limitli alma ihtimalin yüksek. Minimum 3 ay sigortalı çalışman gerekli. Bende çalışmamın 4. ayında iş bankası 27 Bin liralık limit vermişti.
Evet hocam biliyorum düzenli sigortalı gelir görmeleri lazım. Bugün 1 kez şansımı deneyeceğim olmadı sadece hesap ile devam edip sonra ise kk için başvururum.

Evet hocam biliyorum düzenli sigortalı gelir görmeleri lazım. Bugün 1 kez şansımı deneyeceğim olmadı sadece hesap ile devam edip sonra ise kk için başvururum.
Peki hocam. Ek olarak enpara bana hiç yanaşmadı. Ne kredi verdi ne de kredi kartı. Kredi kartı konusunda önerim İş Bankası, kredi veya avans hesap konusunda önerim Garanti Bankası olur. Bunlar verme ihtimali en yüksek olanlar.

Peki hocam. Ek olarak enpara bana hiç yanaşmadı. Ne kredi verdi ne de kredi kartı. Kredi kartı konusunda önerim İş Bankası, kredi veya avans hesap konusunda önerim Garanti Bankası olur. Bunlar verme ihtimali en yüksek olanlar.
Hocam mobilden hesap açacağım fakat işsiz ibaresini seçtiğim halde gelir isteniyor ne yapmak lazım? Rastegele girince doğrulama isteniyor mu? Bilginiz var mı bu konuda?

Hocam mobilden hesap açacağım fakat işsiz ibaresini seçtiğim halde gelir isteniyor ne yapmak lazım? Rastegele girince doğrulama isteniyor mu? Bilginiz var mı bu konuda?

1 ay sonra işe girecekseniz maaş kartınıza kredi kartı çıkarmak daha kolay olur, gelir kısmına 0 yazabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı