18 yaşında kredi kartı çıkarılır mı?

5 bankadan kredi kartım var. KYK kredisi alıyorum. Vakıfbank 2 bin, Garanti BBVA 4 bin, İş Bankası 2 bin, Ziraat 5 bin. Enpara var bir de , yanlışlıkla 1 liraya düşürdüm onu yükseltemiyorum.

Hangisi en çok limit arttırır?
Garanti çok fazla limit arttırır, 5 kredi kartı ile notunuzun böyle az olması tuhaf, kaç yıldır kredi kartı sahibisiniz?

Daha Kasımda aldım.
O halde limit yükselttirimi beklemeyin hocam, belli bir süre daha düzenli harcama yapın, eğer reddedilmezse limit için denizbank a kart başvurusu yapın aşırı bonkör arttırım yapıyor, ileride kredi çekerim diyorsanız akbanktan da kredi kartı alın. eğer taksitle birşey alacaksanız ve bir kart için limit yetmiyorsa çoklu kredi kartı destekleyen sitelerden alabilirsiniz.

O halde limit yükselttirimi beklemeyin hocam, belli bir süre daha düzenli harcama yapın, eğer reddedilmezse limit için denizbank a kart başvurusu yapın aşırı bonkör arttırım yapıyor, ileride kredi çekerim diyorsanız akbanktan da kredi kartı alın. eğer taksitle birşey alacaksanız ve bir kart için limit yetmiyorsa çoklu kredi kartı destekleyen sitelerden alabilirsiniz.
Düzenli ödeme de yaptım ama anlamadım.

O halde limit yükselttirimi beklemeyin hocam, belli bir süre daha düzenli harcama yapın, eğer reddedilmezse limit için DenizBank'a kart başvurusu yapın aşırı bonkör arttırım yapıyor, ileride kredi çekerim diyorsanız Akbank'tan da kredi kartı alın. Eğer taksitle bir şey alacaksanız ve bir kart için limit yetmiyorsa çoklu kredi kartı destekleyen sitelerden alabilirsiniz.

Akbank kredi kartı vermiyor.

Son düzenleme:
Kredi Kartı Başvurusu yaparken Gelir bilginizi en az 20.000TL yazın, İş adresi sorarsa kafanıza göre bir adres doldurun iş telefonuna rastgele yazın ancak kontrol edin böyle bir numara varmı diye, kabul etmezse farklı biçimde yazın, eğer lise mezunu değilseniz bile lise'yi seçin, Özel Sektör seçin. İşlem hacmi filan önemli değil.

En kolay kredi kartı veren banka Akbank ve Denizbank'tır Başvurunuz reddedilirse bir yakınınızın kodu ile ilk önce bankaya görüntülü görüşme ile müşteri olun ve hemen ardından kredi kartı başvurusu yapın yüksek ihtimal hemen onaylanır.

Kredi kartı aldığınızda, ekstre kesim tarihinde yatırın son ödeme gününe kalmasın, aylık en az 100 TL harcayın ve size tahsis edilen limitin %50sinden fazlasını harcamayın, sürekli kredi başvurusu veya kredi kartı başvurusu yapmayın, Kredi içinde en iyi önerim Akbank hemen kredi onaylıyor size, bunun haricinde yapacağınız birşey yok.

Kredi kartı veya kredi vermez diyenlere bakmayın, Bir yakınımın bankaya icralık borcu olmasına rağmen şuan benim dediklerimi yaptırarak kredi kartı sahibi yaptım, şuan Akbank 5'ci krediyi veriyor.

Eğer hala kredi kartınız onaylanmıyorsa, müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayıp güvenilir bir konuşma yapın, size güvenirse bir kaç işlem ile kredi kartı çıkartır adınıza. başka arkadaşlar varsa kredi kartı alamayan yazarsa yardımcı olmaya çalışırım buraya yazdıklarımdan dahada fazla olaylar var.

işbankasında nasıl ayarlarım bu özel sektör vs. mevzusunu

Kredi kartı başvurusu yaparken gelir bilginizi en az 20.000TL yazın, iş adresi sorarsa kafanıza göre bir adres doldurun iş telefonuna rastgele yazın ancak kontrol edin böyle bir numara var mı diye, kabul etmezse farklı biçimde yazın, eğer lise mezunu değilseniz bile Lise'yi seçin, özel sektör seçin. İşlem hacmi filan önemli değil.

En kolay kredi kartı veren banka Akbank ve DenizBank'tır başvurunuz reddedilirse bir yakınınızın kodu ile ilk önce bankaya görüntülü görüşme ile müşteri olun ve hemen ardından kredi kartı başvurusu yapın yüksek ihtimal hemen onaylanır.

Kredi kartı aldığınızda, ekstre kesim tarihinde yatırın son ödeme gününe kalmasın, aylık en az 100 TL harcayın ve size tahsis edilen limitin %50'sinden fazlasını harcamayın, sürekli kredi başvurusu veya kredi kartı başvurusu yapmayın, kredi içinde en iyi önerim Akbank hemen kredi onaylıyor size, bunun haricinde yapacağınız bir şey yok.

Kredi kartı veya kredi vermez diyenlere bakmayın, bir yakınımın bankaya icralık borcu olmasına rağmen şu an benim dediklerimi yaptırarak kredi kartı sahibi yaptım, şu an Akbank 5'ci krediyi veriyor.

Eğer hala kredi kartınız onaylanmıyorsa, müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayıp güvenilir bir konuşma yapın, size güvenirse birkaç işlem ile kredi kartı çıkartır adınıza. Başka arkadaşlar varsa kredi kartı alamayan yazarsa yardımcı olmaya çalışırım buraya yazdıklarımdan daha da fazla olaylar var.

Özel sektor vs. olarak ayarla demiştiniz onu yapmayı bilmiyorum onu öğretebilir misiniz kişisel bilgilerimde şu an lise öğrenci olarak görünüyorum orayı özel sektor eğitim lise mi yapacağım.

Geri
Yukarı