18 yaşında ne yapılmalı?

omurkayracakir

Hectopat
Şu an staja gidiyorum ve sınıfta kalacağımı sanmıyorum. 18 yaşıma girmeme birkaç ay kaldı. İngilizce hocamız öğrenci vizesi kesin alın diyor. İş yeri ehliyet ve üniversite diyor. Siz ne diyorsunuz? Sizin 18 yaşında keşke yapsaydım dediğiniz bir şey var mı?

Şu an staja gidiyorum ve sınıfta kalacağımı sanmıyorum. 18 yaşıma girmeme birkaç ay kaldı. İngilizce hocamız öğrenci vizesi kesin alın diyor. İş yeri ehliyet ve üniversite diyor. Siz ne diyorsunuz? Sizin 18 yaşında keşke yapsaydım dediğiniz bir şey var mı?
Direk motor ve araba ehliyeti

Daha 2 yılım var benim girmeme ama herhalde ehliyet alırdım birçok iş imkanınında kapısını açıyor malumunuz.

18 yaşımdayken keşke ülkeden kaçabilseydim dedim 22 yaşımdayım hala kaçamadım.

Ne gerek var cidden o zaman kaybına.
Araba ehliyeti ile zaten 50cc motor sürülebiliyor. Ehliyet neden zaman kaybı?

18 yaşımdayken keşke ülkeden kaçabilseydim dedim 22 yaşımdayım hala kaçamadım.
Ben Bulgaristan göçmeniyim ama vatandaşlığım yok. 1 2 sene uğraşsak oluruz gibime geliyor. Benim için iş kolay da tek sıkıntı dil öğrenmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı