18 yaşından küçük biri bıçak alabilir mi?

Güzel olabilir tabii. Bu arada karambit ve kelebek alacak insan yanında taşımak için değil keyif için alır genel olarak. Yanında taşımak için alanlar yarı otomatik, sustalı çakılar tercih eder. İtalyan Stiletto, FST 1111 C gibi. Bana pek sıkıntılı bir durum gibi gelmedi bu arkadaşın sorusu.
Olaya hakim oluşun beni benden aldı. O ne öyle nasıl örnekler? Aman aman.

Arkadaşlar karambit ya da kelebek bıçağı almak istiyorum ama baktığım bazı yerler keskin değil de sadece görüntü olarak yapıyorlar. Önerebileceğiniz bir mağaza ya da site var mı?

"Valorant kostümü için değil kendim için"

Bir de yaşım 18'den küçük yine de satın alabilir miyim? Söylerseniz sevinirim.

Kesici delici alet taşıma yasak diye biliyorum hava amaçlı dışarıda sallayarak gezmeni önermem ne kadar kesmesede babayiğit biri çıkar mutlaka tokatlar evde oynayacağım dekor vs ise alınır izin veriyorlar diye biliyorum.

Kimse sana yaşını sormuyor ama normalde yasal değil. Zaten taşıman her türlü yasak ama alıp evinde saklaman mümkün.

Olaya hakim oluşun beni benden aldı. O ne öyle nasıl örnekler? Aman aman.

En az 70 tane çakım var, bunlar arasında arkadaşın sözünü ettiğinden daha "tehlikeli" olanlar da var. Ama ben bunları cebime atıp sağda solda birine takarım diye almadım, daha çok koleksiyon sayılır. Konu sahibi arkadaşın da aynı amaçla istediğini tahmin ediyorum.

Kendine veya başkasına zarar vermediği ve yasalara aykırı iş yapmadığı sürece kimsenin karışmaya hakkı yok diye düşünüyorum. Zaten kötü niyetli biri olsa, sizin kitap, çiçek böcek önerinizle yola gelmeyecektir.

Son düzenleme:
Ne amaçla alacaksın dostum?

Bir şeyler satın aldığımda kutularını açabilmek falan için kötü bir niyetim yok.

Normalde de taşıması yasak diye biliyorum izni olmadan. Kesici delici aletin. Ha polis arama yapıp da durdurmuyor herkesi rahatça taşırsın şüphe çekmediğin sürece.

Sokakta taşımak gibi bir niyetim yok sadece evde koleksiyon olarak yapmak istiyorum.

Git biber gazı al, bıçak bir işine yaramaz. Bıçak almak istiyor olman aynı zamanda neden bıçak kullanamayacağının cevabını veriyor zaten. Gidip bıçağını gösterdiğinde korkacaklarını mı düşünüyorsun? Biber gazı alman her türlü işine gelir. Aniden çek, sık biber gazını. Yerde kıvranırken bir güzel tekmeyi de basarsın, veya topuklama şansın olur.

Öyle bir amacım yok?

Bir şeyler satın aldığımda kutularını açabilmek falan için kötü bir niyetim yok.

Sokakta taşımak gibi bir niyetim yok sadece evde koleksiyon olarak yapmak istiyorum.

Arkadaşlar karambit ya da kelebek bıçağı almak istiyorum ama baktığım bazı yerler keskin değil de sadece görüntü olarak yapıyorlar. Önerebileceğiniz bir mağaza ya da site var mı?

Arkadaşlar sadece koleksiyon yapmak istiyorum bu kadar bir art niyetim yok sokaktada yanımda taşımam hayır taşısam bile sizin dediğiniz gibi şeyler yapmam.

Son düzenleme:

Babam polistir, böyle tiplerle her gün uğraşırlar.

Senin özelinde söylemiyorum ama bu bıçakları taşıyanlar genelde sokakta milletin önünü kesmek, belalı oldukları kızları tehdit etmek için falan kullanan serseriler. Temizle temizle bitmiyor p*ç kuruları derdi hep babam. Yani gerçekten almayı planlıyorsan, azıcıkta "dızo" bir tipin varsa ya polis ya da bekçi elinden alır cebine atar, sende verdiğin para ile kalırsın. Umarım alırlar, anlık sinir ile saçma bir şekilde katil bile olabilirsin, hormonların etkisi ile onun bunun gazıyla saçma sapan şeyler yapabiliyorlar.

Senin özelinde söylemiyorum ama bu bıçakları taşıyanlar genelde sokakta milletin önünü kesmek, belalı oldukları kızları tehdit etmek için falan kullanan serseriler. Temizle temizle bitmiyor p*ç kuruları derdi hep babam. Yani gerçekten almayı planlıyorsan, azıcıkta "dızo" bir tipin varsa ya polis ya da bekçi elinden alır cebine atar, sende verdiğin para ile kalırsın. Umarım alırlar, anlık sinir ile saçma bir şekilde katil bile olabilirsin, hormonların etkisi ile onun bunun gazıyla saçma sapan şeyler yapabiliyorlar.

Özür diliyorum, yukarıda öyle bir amacım yokmuş yazmışsın görmedim. Ama yine de bu başlığa bu amaç için giren biri varsa lafım ona. Evde kutu açmak için tabii ki de alabilirsin, sorun yok. Özür diliyorum.

Özür diliyorum, yukarıda öyle bir amacım yokmuş yazmışsın görmedim. Ama yine de bu başlığa bu amaç için giren biri varsa lafım ona. Evde kutu açmak için tabii ki de alabilirsin, sorun yok. Özür diliyorum.

Sorun yok sende haklısın ne amaçla kullanacağımı yazmadım bir bakımdan benim suçum önemli değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı