18 yasindan küçük olanlar için banka hesabı önerisi

Merhaba ilk öncelikle Papara, Nays demeyin. Ben kısıtlaması olmayan bir banka arıyorum eğer varsa söyleyebilir misiniz?

Dostum biliyorum ininal eskidi ama bu yaşta maksimum kullanabileceğin banka uygulaması ininal temassız banka kartı var şokta falan bulabiliyorsun temassız olanı istiyorsan trandyoldan sipariş edeceksin 13 yaş sınırı var. Bunun onaysız hesap bölümünde 2750 TL kısıtlaması var. Ama kimliğinle onaylarsan sınırsız oluyor diye biliyorum.

Dostum biliyorum ininal eskidi ama bu yaşta maksimum kullanabileceğin banka uygulaması ininal temassız banka kartı var şokta falan bulabiliyorsun temassız olanı istiyorsan trandyoldan sipariş edeceksin 13 yaş sınırı var. Bunun onaysız hesap bölümünde 2750 TL kısıtlaması var. Ama kimliğinle onaylarsan sınırsız oluyor diye biliyorum.
Sanırım anlamamışsınız zaten ailemle açtıracağım

Maalesef elımızde yok aılenden actırabılırsın.
Zaten onu diyorum iyi bir banka olsun

İş bankasının 18 yaş altı ilk imza kartı olabilir.
Teşekkürler

Banka hesabı istiyorum dostum bildiğin banka. Ön ödemeli gereğince var ve aile izniyle banka arıyorum

Geri
Yukarı