1800₺ monitör tavsiyesi

Bütçe
1700-1800₺

baross2

Hectopat
Daha fazla  
1800₺ civarında bir monitör bakıyorum. Valorant, CS:GO tarzı oyunlar oynuyorum, 144 veya 165Hz olursa iyi olur.

Hangi marka istersin söylediğin fiyatlarda baya bı monitör var
1800₺ civarında bir monitör bakıyorum. Valorant, CS:GO tarzı oyunlar oynuyorum, 144 veya 165Hz olursa iyi olur.

bu monitor bendede var içinde yokyok pivot özelliği var oyunlarda cross koyma özelliği vs tuf serisi zaten oyunculara özel her şekle sokabiliyosun monitoru.

Bu modeli kullanıyorum ve memnunum açıkçası herhangi bir sorun yaşamadım istediğin tarafa döndürebilip istediğin yükseklik ayarını yapabilmen bayağı iyi. Power butonunun yanında analog tuşları var oradan ayarlarını istediğin gibi yapabiliyorsun.

Hangi marka istersin söylediğin fiyatarda bayağı bir monitör var.

Monitör konusunda çok bir bilgim yok, konu açmadan önce AOC almayı düşünüyordum fakat 2 arkadaşımdan 2'side alacağım monitörde ghosting sorunu yaşadığı için kararsız kaldım.

Bu indirimde sipariş ettim az önce bayağı güzel bir monitörmüş tavsiye ederim.

Monitör konusunda çok bir bilgim yok, konu açmadan önce AOC almayı düşünüyordum fakat 2 arkadaşımdan 2'side alacağım monitörde ghosting sorunu yaşadığı için kararsız kaldım.
Her panelin kendine has sorunları vardır vn panelse yapar zaten IPS panelde ışık sızması olur bunların çözümü yoktur bende başlarda tırsıyodum ama hiç rahatsız etmiyo farketmiyorsun bile

Hangi marka istersin söylediğin fiyatlarda bayağı bir monitör var.

Bu monitör bende de var içinde yokyok pivot özelliği var oyunlarda cross koyma özelliği vs TUF serisi zaten oyunculara özel her şekle sokabiliyorsun monitöru.

Sanırım bunu alacağım fakat bir sorum var. Ben şu an kendi evimde değilim fakat kardeşim var. Yaklaşık bir ay sonra evimde olacağım. Şu an bu ürünü alsam ve kutuyu hiç açtırmasam ölü pixel sorunu yaşanır ise eğer monitörde iade yapabilirim evime vardığımda değil mi? Ve bu iki model arasından ASUS VG24VQ 23.6 mı Asus TUF VG249Q mu almam daha mantıklı olur?
ViewSonic 23.8" VX2418-P-MHD ve Viewsonic 24" XG2405-2 modellerinde indirim var. Şu an 4 tane ürün arasında kaldım. Linkini bıraktığım 2 ASUS TUF monitör mü yoksa bu iki ViewSonic monitörlerden birini mi almalıyım.

Son düzenleme:
Sanırım bunu alacağım fakat bir sorum var. Ben şu an kendi evimde değilim fakat kardeşim var. Yaklaşık bir ay sonra evimde olacağım. Şu an bu ürünü alsam ve kutuyu hiç açtırmasam ölü pixel sorunu yaşanır ise eğer monitörde iade yapabilirim evime vardığımda değil mi? Ve bu iki model arasından ASUS VG24VQ 23.6 mı Asus TUF VG249Q mu almam daha mantıklı olur?
Şehrinde vatan varsa vatandada alabilirsin 3 taneden fazla ölü pixel çıkarsa garantiye gonderebilirsin 2 yıl garantisi oluyor.

Geri
Yukarı