1800 TL AirPods alınır mı?

Anladım sağolun. Eğer yakın zamanda AirPods uygun bir fiyatta indirime girerse eğer, muhtemelen alabilirim. Fakat konuda yazıldığı üzere 1-2 tane daha kulaklık modellerini araştırıp hangisini almalıyım konusunda daha iyi bir şekilde karar verbileceğimi düşünüyorum.

Teşekkürler. Peki sizce AirPods 2. nesil alabilecek bir bütçedeyken biraz daha biriktirip Pro modelini mi almalıyım. Yoksa 2. nesil de işimi görebilir mi? Dediğiniz üzere Pro modelini de düşünüyordum zaten ama eğer AirPods modellerinden birini almaya karar kılmış olsaydım, AirPods modellerinden hangisini tavsiye ederdiniz yani 2. nesil alsaydım keşke Pro modelini alsaydım der miydim sizce söyledikleriniz dışında?
Yazdıklarımdan da yola çıkabilirsiniz aslında. Airpods modelleri fiyatını ( ANC olmaması ve slikonsuz olması yani dışarıya ciddi ses vermesi ) haketmiyor. Airpods pro bir kulaklığın vereceği bütün özellikleri size sunuyor. Anc, sesi dışarı hiç vermeme gibi özellikleriyle. Airpods 1800 TL ise bence alınmamalı. Daha iyi alternatifler bulabilirsiniz. Airpods pronun fiyatı da olmuş 2.700-2.800. Bilmiyorum bu paralar bi kulaklık için çok fazla. Ben 1650'ye almıştım 1.5 sene önce. Ekosisteme uyması açısından aldım hiçte pişman olmadım. Ama 2700 TL vermekte çok doğru gözükmüyor bütçeniz kısıtlıysa. Hani bakın 1700-1800'e airpods pro'ya yakın muadiller bulamazsanız bütçe zorlayıp pro almanızı tavsiye ederim.

Kız arkadaşıam 2.nesil aldık. Kendim Pro kullanıcısıyım, Bana sorarsanız ses kalitesi belki airpods pro'dan bile daha iyi fakat fiyatını haketmiyor. Şöyle ki 1800 TL vereceksin ANC (Aktif gürültü engelleme) yok, sesini yarıdan 1-2 tık artırdığında dışarıya ses veriyor. Airpods pro'yu anc açıp, son yarısından 1 tık yukarıda dinliyorum her şeyiyle mükemmel. Bence alacaksanız airpods pro alın o kadar çıkamam diyorsanız daha F/P anc'si iyi olan slikonlu kulaklıklara bakın.
Arkadaşın da dediği gibi 1800 tlye Aktif GÜrültü Engelleme(ANC)si olmayan bir kulaklık alma. Airpods Proya gelirsen piyasada 2600 lirayı hakeden 1-2 kulaklık var airpods pro onlardan biri değil.

Yazdıklarımdan da yola çıkabilirsiniz aslında. Airpods modelleri fiyatını ( ANC olmaması ve slikonsuz olması yani dışarıya ciddi ses vermesi ) haketmiyor. Airpods pro bir kulaklığın vereceği bütün özellikleri size sunuyor. Anc, sesi dışarı hiç vermeme gibi özellikleriyle. Airpods 1800 TL ise bence alınmamalı. Daha iyi alternatifler bulabilirsiniz. Airpods pronun fiyatı da olmuş 2.700-2.800. Bilmiyorum bu paralar bi kulaklık için çok fazla. Ben 1650'ye almıştım 1.5 sene önce. Ekosisteme uyması açısından aldım hiçte pişman olmadım. Ama 2700 TL vermekte çok doğru gözükmüyor bütçeniz kısıtlıysa. Hani bakın 1700-1800'e airpods pro'ya yakın muadiller bulamazsanız bütçe zorlayıp pro almanızı tavsiye ederim.
Dediklerinizi düşününce cidden hak verdim size. Şu an o AirPods gibi kulaklıklara hemen ihtiyacım yok. En kısa zamanda eğer indirime makul bir fiyat ile girerse o zaman AirPods pro modelini almayı düşünüyorum. Çok teşekkür ederim tekrardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı