1800 TL AirPods alınır mı?

frotex

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Yakın zamanda arkadaşımda olan AirPods'un ses kalitesini cidden çok beğendim ve almayı düşünüyorum. Şu anda Teknosa, MediaMarkt gibi yerlerde 1800 TL'den satılıyor. Sizce hangi indirimlerde fiyatı düşer? Ya da yine zam gelir mi yılbaşından sonra?

Merhabalar. Yakın zamanda arkadaşımda olan AirPods'un ses kalitesini cidden çok beğendim ve almayı düşünüyorum. Şu anda Teknosa, MediaMarkt gibi yerlerde 1800 TL'den satılıyor. Sizce hangi indirimlerde fiyatı düşer? Ya da yine zam gelir mi yılbaşından sonra?
Hayır, buds pro varken asla almamalısın. O fiyatin ürünü falan değil. Haa ben silikon istemiyorum dersen alabilirsin ama yine de o fiyatı hak ettiğini düşünmüyorum. Ben buds+ aldığımda sadece 50 tl daha fazlaydı. Üstüne 3 model çıktı ve hala yeni çıkan modeller ile neredeyse aynı fiyata satılıyor. Haketmiyor.

2. nesil airpods 1150'ye satıldı kara cuma'da.
Şaşırdım cidden baya indirime girmiş. Peki sizce yılbaşında zam mı gelir yoksa indirime mi girer bu gidişatta.
Hayır, buds Pro varken asla almamalısın. O fiyatin ürünü falan değil. Haa ben silikon istemiyorum dersen alabilirsin ama yine de o fiyatı hak ettiğini düşünmüyorum. Ben buds+ aldığımda sadece 50 TL daha fazlaydı. Üstüne 3 model çıktı ve hala yeni çıkan modeller ile neredeyse aynı fiyata satılıyor. Haketmiyor.

Anladım teşekkürler. AirPods'un ses kalitesini ve konforunu vb. sevdiğim için bunun üzerine daha çok gitmiştim. Dediğiniz ürünü araştıracağım sağ olun.

Son zamlardan sonra 2. nesil AirPods'u sıfır almanın bir anlamı kalmadı. Kullanıcısı olarak söylüyorum, 1800 TL etmez. Temiz ve faturalı 2. ellerine bakın bence.

Beats varken airpodsa para verme bence. Beats studio buds 1300 tl ve tasarım vs olarak çok daha iyi.
Ben sony wf 1000-mx3 kullanıyorum 1300 tl tek kullanımda 8 saat kutuyla beraber 32 saat şarj ömrü var, aktif gürültü engellemesi var, dokunmatik kontrolleri sınırsız. Airpods bence tamamen para israfı.

Beats varken airpodsa para verme bence. Beats Studio buds 1300 TL ve tasarım vs olarak çok daha iyi.
Ben Sony wf 1000-MX3 kullanıyorum 1300 TL tek kullanımda 8 saat kutuyla beraber 32 saat şarj ömrü var, aktif gürültü engellemesi var, dokunmatik kontrolleri sınırsız. AirPods bence tamamen para israfı.
Sağ olun yanıtınız için. AirPods'u daha önce deneme imkanım ve uzun süre kullanma deneyimim olduğu için AirPods'a yönelmiştim. Bir de iPhone telefonlardaki uyumluluk AirPods almayı düşünmemdeki yönlerinden biri olmuştu. Tabii bunların yanına öyle para verince ses kalitesi de ön plana çıkması gerekiyor. Şahsen ben beğenmiştim fakat dediğiniz Beats Studio buds kulaklıkları araştıracağım. Teşekkürler.

Kız arkadaşıam 2.nesil aldık. Kendim Pro kullanıcısıyım, Bana sorarsanız ses kalitesi belki airpods pro'dan bile daha iyi fakat fiyatını haketmiyor. Şöyle ki 1800 TL vereceksin ANC (Aktif gürültü engelleme) yok, sesini yarıdan 1-2 tık artırdığında dışarıya ses veriyor. Airpods pro'yu anc açıp, son yarısından 1 tık yukarıda dinliyorum her şeyiyle mükemmel. Bence alacaksanız airpods pro alın o kadar çıkamam diyorsanız daha F/P anc'si iyi olan slikonlu kulaklıklara bakın.

Son zamlardan sonra 2. nesil AirPods'u sıfır almanın bir anlamı kalmadı. Kullanıcısı olarak söylüyorum, 1800 TL etmez. Temiz ve faturalı 2. ellerine bakın bence.
Anladım sağolun. Eğer yakın zamanda AirPods uygun bir fiyatta indirime girerse eğer, muhtemelen alabilirim. Fakat konuda yazıldığı üzere 1-2 tane daha kulaklık modellerini araştırıp hangisini almalıyım konusunda daha iyi bir şekilde karar verbileceğimi düşünüyorum.
Kız arkadaşıam 2.nesil aldık. Kendim Pro kullanıcısıyım, bana sorarsanız ses kalitesi belki AirPods Pro'dan bile daha iyi fakat fiyatını haketmiyor. Şöyle ki 1800 TL vereceksin anc (aktif gürültü engelleme) yok, sesini yarıdan 1-2 tık artırdığında dışarıya ses veriyor. AirPods Pro'yu anc açıp, son yarısından 1 tık yukarıda dinliyorum her şeyiyle mükemmel. Bence alacaksanız AirPods Pro alın o kadar çıkamam diyorsanız daha F/P Anc'si iyi olan slikonlu kulaklıklara bakın.
Teşekkürler. Peki sizce AirPods 2. nesil alabilecek bir bütçedeyken biraz daha biriktirip Pro modelini mi almalıyım. Yoksa 2. nesil de işimi görebilir mi? Dediğiniz üzere Pro modelini de düşünüyordum zaten ama eğer AirPods modellerinden birini almaya karar kılmış olsaydım, AirPods modellerinden hangisini tavsiye ederdiniz yani 2. nesil alsaydım keşke Pro modelini alsaydım der miydim sizce söyledikleriniz dışında?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı