1800 TL Dizüstü Bilgisayar Tavsiyesi

Arya12

Hectopat
1600 - 1800 TL arası bir bütçem var. Giriş seviye oyunları akıcı şekilde oynayabileceğim bir dizüstü bilgisayar arıyorum. Bunun dışında müzik ve film izlemek için istiyorum.
Önerebilireceğiniz dizüstü bilgisayar varsa yazarsanız sevinirim.

1600 - 1800 TL arası bir bütçem var. Giriş seviye oyunları akıcı şekilde oynayabileceğim bir dizüstü bilgisayar arıyorum. Bunun dışında müzik ve film izlemek için istiyorum.
Önerebilireceğiniz dizüstü bilgisayar varsa yazarsanız sevinirim.
Bu söylediğiniz bu fiyat biraz zor, ikinci el olarak:

ACER İ5 4210HQ GTX 860M 8 GB DDR3 RAM 1 TB HDD 17.3" FULL HD - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 572177568

MSI GE70 2pc MS 1759 - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 571537427

++MONSTER GAMİNG+İ7 4.NESİL+GTX 760 EKRAN KARTI+8 GB RAM ++ - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 571775361
Bunları bulabildim. Sıfır alamazsın zaten ikinci el olarak temiz birşey seçebilirsin.

940MX ekran kartı bulunduran cihazlar oyun için hiçbir işe yaramaz. Genelde ısınma problemleri ve düşük performans problemleri ortaya çıkar. Nedeni ise oyun bilgisayarı olamamaları, belirttiğim bilgisayarlardan birini alsa 940MX bulunduran i7 bilgisayarlardan çok çok daha fazla verim alacaktır.

940MX ekran kartı bulunduran cihazlar oyun için hiçbir işe yaramaz. Genelde ısınma problemleri ve düşük performans problemleri ortaya çıkar. Nedeni ise oyun bilgisayarı olamamaları, belirttiğim bilgisayarlardan birini alsa 940MX bulunduran i7 bilgisayarlardan çok çok daha fazla verim alacaktır.
Sıfır alacaksa diye yazdım zaten. Yoksa 860M'den iyi değil. Bu fiyata normalde dandik AMD R5 kartlı laptoplar satılıyor.

Sıfır alacaksa diye yazdım zaten. Yoksa 860M'den iyi değil. Bu fiyata normalde dandik AMD R5 kartlı laptoplar satılıyor.
Yanlış söylüyorsunuz demedim bende :D Sadece anlatmak istediğim o fiyata oyun oynamak istiyorsa sıfır almak yerine ikinci el güçlü bilgisayarlara bakması gerekiyor.

Yanlış söylüyorsunuz demedim bende :D Sadece anlatmak istediğim o fiyata oyun oynamak istiyorsa sıfır almak yerine ikinci el güçlü bilgisayarlara bakması gerekiyor.
Aynen öyle. :)
860M olan Acer temiz ise alınabilir. Günümüzdeki GT 1030 (Yani MX150) kartından daha performanslı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı