1800 TL ekran kartı önerisi

İşinize karışmak veya satan hocamın ekmeğine taş koymak gibi olmasın fakat PSU'nuz güçlüdür umarım. 300W falan çekiyor kart.

Trafo galiba. 😀😀😀

Ancak çoğu testte 6500 XT'den güçlü görünüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Trafo galiba. 😀😀😀

Ancak çoğu testte 6500 XT'den güçlü görünüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet o şekilde biraz güç tüketiyor fakat tükettiği güç başına verdiği FPS sayısı çok fazla. 4K'da biraz iniyor bu sayı fakat 1080P'de 180W'den fazla çekmiyor.

Evet o şekilde biraz güç tüketiyor fakat tükettiği güç başına verdiği FPS sayısı çok fazla. 4K'da biraz iniyor bu sayı fakat 1080P'de 180W'den fazla çekmiyor.

Anlıyorum hocam. Ürününüz hakkında çok iddialı görünüyorsunuz. İsmi falan da çok şekil görünüyor ancak fiyatı nedir dediğim gibi? 180W deyince rahatlattınız.

Tabii ki kart 1800₺'ye satıyorsanız mükemmel ve sizin dediğiniz gibi en fazla 180W çekiyorsa güzel değer.
1665360324317.png

26.

Bundan 1 ay önce driver yükle kaldır yaptığım için 3-4 gün CS:GO'da oyundan atma gibi sorunlar yaşadım tahminen ekran kartı kaynaklı. 4 gün sonra gelen güncelleme ile bu sorun düzeldi. Onun dışında 4 aydır sorun yaşamadım. Ve kartı 1800₺'ye almıştım haziranda.

Bundan 1 ay önce driver yükle kaldır yaptığım için 3-4 gün CS:GO'da oyundan atma gibi sorunlar yaşadım tahminen ekran kartı kaynaklı. 4 gün sonra gelen güncelleme ile bu sorun düzeldi. Onun dışında 4 aydır sorun yaşamadım. Ve kartı 1800₺'ye almıştım haziranda.

Önyargım büyük ancak bilemiyorum. GTX 970 gibi yazılımsal olarak kafamın rahat olacağı bir kart varken.

Geri
Yukarı