1800 TL Laptop Tavsiyesi

maderingo

Centipat
Herkese merhaba. Arkadaşlar bir laptop almak istiyorum. Üniversite sınavım için internette surf ve video izlemek için alacağım. Bu konuda bana yardımcı olabilir misin? Çok nakit param yok. Bir de BİM'e bir laptop gelecek 17 Ocak'ta, sizce 6 ay taksite bölüp bunu almam mantıklı olur mu? Taksit çok işime yarar. Önerilerinizi bekliyorum.
CC87DB8E-2596-48E7-BC55-590EEFFA463C.jpeg

Arkadaşlar dediğim gibi nakitte fazla çıkamam. Taksitle bunu almam iyi olur mu?

Son düzenleme:
Herkese merhaba. Arkadaşlar bir laptop almak istiyorum. Üniversite sınavım için internette surf ve video izlemek için alacağım. Bu konuda bana yardımcı olabilir misin? Çok nakit param yok. Bir de BİM'e bir laptop gelecek 17 Ocak'ta, sizce 6 ay taksite bölüp bunu almam mantıklı olur mu? Taksit çok işime yarar. Önerilerinizi bekliyorum. Eki Görüntüle 484527
Arkadaşlar dediğim gibi nakitte fazla çıkamam. Taksitle bunu almam iyi olur mu?

11 saate varan pil ve M2 SSD olması gayet iyi. İnternette gezinmek için 4GB Ram de yeterli olacaktır. İşlemcisi aman aman bir işlemci hiç değil ama bu fiyata anca bu kadar olur. Hepsiburada'da 2bin liradan satılıyor. Bence BİM'den alabilirseniz kar etmiş olursunuz.

100 TL daha ekleyebilirseniz Ryzen 3 serisi almış olursunuz, taksit seçeneklerinden baktığımda bazı kartlara 9 taksitte peşin fiyatına özelliği olmasıda gayet iyi, sormuş olduğunuz üründen çok daha kaliteli üzerinde SSD olmasıda artı bir özellik;

100 TL daha ekleyebilirseniz Ryzen 3 serisi almış olursunuz, taksit seçeneklerinden baktığımda bazı kartlara 9 taksitte peşin fiyatına özelliği olmasıda gayet iyi, sormuş olduğunuz üründen çok daha kaliteli üzerinde SSD olmasıda artı bir özellik;

Aynen bunu alabilirseniz daha iyi olur. Sadece Windows'u sizin kurmanız gerekiyor bunu alırsanız o da artık günümüzde hiç sorun değil.

Windows'u arkadaşımızın dediği gibi siz kurun, Artık Windows 10 Lisansları internetteki alışveriş sitelerinde 10 TL gibi fiyatlarla alabiliyorsunuz.
11 saate varan pil ve M2 SSD olması gayet iyi. İnternette gezinmek için 4GB Ram de yeterli olacaktır. İşlemcisi aman aman bir işlemci hiç değil ama bu fiyata anca bu kadar olur. Hepsiburada'da 2bin liradan satılıyor. Bence BİM'den alabilirseniz kar etmiş olursunuz.
İkinize de çok teşekkür ederim. Fakat dediğiniz bilgisayarı alamam çünkü kredi kartım yok. Çok bir şey farketmez galiba ya. Ben aslında daha ucuz yollu, mesela konuyu açmadan önce 700 tl’lik bir leptopa bakıyordum. Ama bu bimdekini görünce size sormak istedim. Sizin görüşünüze güveniyorum. Eğer onaylarsanız sabahın köründe bimin kapısına dikileceğim:))
İkinize de çok teşekkür ederim. Fakat dediğiniz bilgisayarı alamam çünkü kredi kartım yok. Çok bir şey farketmez galiba ya. Ben aslında daha ucuz yollu, mesela konuyu açmadan önce 700 tl’lik bir leptopa bakıyordum. Ama bu bimdekini görünce size sormak istedim. Sizin görüşünüze güveniyorum. Eğer onaylarsanız sabahın köründe bimin kapısına dikileceğim:))
Alışveriş kredisi nasıl oluyor acaba?

Son düzenleme:
Kredi kartı olmadan BİM'den nasıl taksit yapacaksın? Bu bütçede alacağın bütün bilgisayarlar internette surf için yeterli. Oyun vb düşünüyorsan unut bütçen el vermiyor.

Kardeş bütçen aşırı yetersiz bilgisayar alıp da yazık etme git bir tablet al düzgününden kullan.

Kardeş bütçen aşırı yetersiz bilgisayar alıp da yazık etme git bir tablet al düzgününden kullan.
Oyun düşünmüyorum. Bana uzun ömürlü olması ve konuyu açtığım kısımda belirttiğim şartların olması yeterli. Bu paraya alınabilecek iy bir marka mı? Alırsam çöp mü olur param?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı