1800 TL monitör önerisi

Bütçe
1800

Yerezy

Decapat
1800 TL bütçem var. Monitör arıyorum genellikle FPS oyunları oynuyorum. Nasıl bir monitör almamı tavsiye edersiniz? Hangi panel monitör alsam daha iyi bir seçim olur? Ekran kartım RX 580. biraz daha para verip 240 Hz almaya gerek var mı sizce? Şimdiden yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.

1800 TL bütçem var. Monitör arıyorum genellikle FPS oyunları oynuyorum. Nasıl bir monitör almamı tavsiye edersiniz? Hangi panel monitör alsam daha iyi bir seçim olur? Ekran kartım RX 580. biraz daha para verip 240 Hz almaya gerek var mı sizce? Şimdiden yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.
CS:GO gibi oyunlarda çok rahat alırsınız. 240 FPS alma gücü olduğu için o ekran kartının 240hz alabilirsiniz. 1979 TL var Mediamarkt sitesinde. Samsung marka iyi bir monitör. 240hz.

24G2U ve G241 oynadığım oyunlara uygun değil.

CS:GO gibi oyunlarda çok rahat alırsınız. 240 FPS alma gücü olduğu için o ekran kartının 240Hz alabilirsiniz. 1979 TL var MediaMarkt sitesinde. Samsung marka iyi bir monitör. 240Hz.

O monitörü gördüm fakat o monitör 4ms bu da oyunlarda pek iyi olmaz o yüzden onu almam diye düşünüyorum ama teşekkür ederim fikir için.

O monitörü gördüm fakat o monitör 4ms bu da oyunlarda pek iyi olmaz o yüzden onu almam diye düşünüyorum ama teşekkür ederim fikir için.
4ms ile 1ms arasında hiçbir fark yok. Aynı zamanda oynayışı etkilemez. Aşırı derecede profesyonel ve e-sporcu iseniz fark edersiniz. 4ms oyunlar için yeterli. Zaten 24G2U gibi monitörler de gerçek 1ms değil. MPRT 1MS monitörler onlar.

Hocam özellikleri çok iyi. Bu fiyata çok uygun geldi. 240hz ve HDR10. Nimet gibi.
Bu arada ucuzlamış samsung monitör.
Ama uyduruk gibi geldi monster monitör. Bence samsung monitörü alın hocam. Monster belki sorun çıkarabilir. Çok önermiyorum. Ama bu fiyata çok iyi özellikleri var. Sağlamsa alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı