1800 TL monitör önerisi

Bütçe
1500-1800
Kim 27GN800'ün paneli hakkında LG veya başka bir marka olduğu hakkında bir şey dedi? Bunda sorun göremiyorum, ki BOE gibi bir marka gayet de Samsung, Sharp, AUO gibi markalarla rekabet edebilecek bir firma.

Native 8bit monitörler hem piyasada az, hem de 6bit + FRC ile aralarında seçim faktöru olabilecek bir etmen değil.

BOE panellerin sorunlu olduğu hakkında bir şey görmedim. Buna diğer markalar da dahil. Alındığında sorun yoksa genellikle iç yapı harici sorun çıkmıyor monitörlerde.
Evet bu bütçeye native 8bit paneller az olabilir buna bir şey diyemem. Hocamız haklı ben kendi kanaatimce karar verdim. Biraz araştırdım hakkında bilgi edinemediğim bir marka BOE. AU Optronics gibi bilinmediği için böyle söyledim. Ama BOE markası hakkında son zamanlarda atılım gösterdiğini bazı kaynaklarda okudum. Alırken dediğim gibi bir yakınınızda bir mağaza varsa gidip ekranlara göz atmanızı tavsiye ederim. Mağazada aydınlatma gibi faktörler sizin gözünü yanıltabilir. Çünkü monitörleri odanızda kullanacağanızdan dolayı mağazada görünen ile evde gördüğünüz renkler arasında farklılık olacaktır.

Geri
Yukarı