1800 TL'ye 144 Hz 1 ms Monitör Tavsiyesi

Oyun için hangi panel ?

• VA

• TN

• IPS

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

krstphlvn

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler, bütçem maksimum 1800 TL. Bana 144 Hz 1 ms 24" civarında dalgalanma gibi sorunlar olmayacak monitör önerir misiniz?
Ekran kartım, GTX 1050 Ti. DP kablo ile kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
HDMI ile kullanırsınız.

Detaylı bilgi:

Monitörü 1MS tepki süresine çekince çok fazla hayalet görüntü oluyor. Bu yüzden kendi monitörümü de 4MS şeklinde kullanıyorum.

Son düzenleme:
Selam,

Kendi monitörümü satmayı düşünüyordum. 1800 TL Benim için şu ara uygun fiyat. Değerlendirmek istersen ürün özelliklerini inceleyebileceğin linki aşağı bırakıyorum. Bu arada üründe hiçbir sorun yok,11.01.2020 de İncehesap'tan almıştım. Yani hali 1 yıldan fazla garantisi var ve eksiksiz kutu içeriği ile beraber teslim edeceğim,sadece kargo ücreti,satış platformunun komisyonları falan herşey çıktıktan sonra net 1800 isterim, çünkü ürünün sıfır fiyatı ortalama 2200-3000 arası.

AOC 23.8" 24G2U 144Hz 1ms 2xHDMI DP FHD IPS Freesync Gaming Monitör | ITOPYA
Hocam eğer ekran kartınızı güncellemeyecekseniz boş masraf olur 144hz.
Şuan ki monitörüm 60hz ve oldukça sorun yaşıyorum.
Selam,

Kendi monitörümü satmayı düşünüyordum. 1800 TL Benim için şu ara uygun fiyat. Değerlendirmek istersen ürün özelliklerini inceleyebileceğin linki aşağı bırakıyorum. Bu arada üründe hiçbir sorun yok,11.01.2020 de İncehesap'tan almıştım. Yani hali 1 yıldan fazla garantisi var ve eksiksiz kutu içeriği ile beraber teslim edeceğim,sadece kargo ücreti,satış platformunun komisyonları falan herşey çıktıktan sonra net 1800 isterim, çünkü ürünün sıfır fiyatı ortalama 2200-3000 arası.

Maalesef 27" büyük geleceğini düşünüyorum
HDMI ile kullanırsınız.

Detaylı bilgi:

Monitörü 1MS tepki süresine çekince çok fazla hayalet görüntü oluyor. Bu yüzden kendi monitörümü de 4MS şeklinde kullanıyorum.
Değerlendireceğim teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı