1800TL 1TB M.2 SSD önerisi

Bütçe
1800
Samsung EVO 970 ısınma sorunu var diyorlar S70 Blade var mı?

Peki sen nereden almıştın.
Ben gaming.gen üzerinde hazır sistemin içinde almıştım. 8 ay oluyor heralde. Isı konusunu malesef bilmiyorum hocam hiç bakmadım.

@masteg hocam bence S70 Blade alın. Samsung olana göre hızı daha yüksek. Anakartınız S70 hızlarını desteklemediği için 3500/3500 alacaksınız. Ama yine de Samsung olandan bir miktar hızlı oluyor. Ayrıca ileride anakart yükseltmesi falan yaparsan yine kullanırsın bu ssdyi güncel kalmış olursun.

Ben gaming.gen üzerinde hazır sistemin içinde almıştım. 8 ay oluyor herhalde. Isı konusunu maalesef bilmiyorum hocam hiç bakmadım.

@masteg hocam bence S70 Blade alın. Samsung olana göre hızı daha yüksek. Anakartınız S70 hızlarını desteklemediği için 3500/3500 alacaksınız. Ama yine de Samsung olandan bir miktar hızlı oluyor. Ayrıca ileride anakart yükseltmesi falan yaparsan yine kullanırsın bu SSD'yi güncel kalmış olursun.

Tamamdır çok teşekkür ederim.

Tamamdır çok teşekkür ederim.
Biraz daha araştırdım. Her konuda ikisini de övmüşler. Sorun gözükmüyor. Karar sana kalmış. İkisi de kaliteli. Ama dediğim gibi S70 ileriye dönük daha iyi olacaktır.
Merak ederseniz diye bu da ürünün kutusu:
IMG-20230325-WA0022.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı