1800TL M.2 SSD önerisi

Bütçe
1800

sadecelink

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisi
SSD veya HDD modeli
Kioxia 1TB Exceria Plus G2
Anakart
Intel HM175
Merhaba,

MSI GE62VR 7rf cihazına sahibim, şu an içinde 256 GB kapasitede bir M.2 SSD ve 1TB HDD bulunmakta. Artık HDD cihazımı sadece depolama için kullanmak her şeyimi SSD sürücüye kurup çalıştırmak istiyorum. Bu yüzden performansı iyi bir M.2 SSD almak istiyorum. Aklımda Kioxia 1TB Exceria Plus G2 modeli var fakat önerilerinize açığım. Ayrıca cihazımın destekleyeceğinden de emin olmak istiyorum. Sanırım Kioxia'yı satın alırsam bir sorun yaşamam. Bütçem maksimum 1800TL.

Şimdiden fikir belirten herkese teşekkürler.

Merhaba,

MSI GE62VR 7rf cihazına sahibim, şu an içinde 256 GB kapasitede bir M.2 SSD ve 1TB HDD bulunmakta. Artık HDD cihazımı sadece depolama için kullanmak her şeyimi SSD sürücüye kurup çalıştırmak istiyorum. Bu yüzden performansı iyi bir M.2 SSD almak istiyorum. Aklımda Kioxia 1TB Exceria Plus G2 modeli var fakat önerilerinize açığım. Ayrıca cihazımın destekleyeceğinden de emin olmak istiyorum. Sanırım Kioxia'yı satın alırsam bir sorun yaşamam. Bütçem maksimum 1800TL.

Şimdiden fikir belirten herkese teşekkürler.

Samsung 980 1 TB şu an 1500 TL onu önerebilirim.

Samsung 980 1 TB şu an 1500 TL onu önerebilirim.
HMB özellikli bir cihaz almayı düşünmüyorum teşekkür ederim.

Samsung 970 EVO Plus 1TB bu ürün için bütçemi arttırabilirim bir bilgisi olan var mı? Bunun ile Kioxia arasında kaldım. Genellikle çok sayıdaki küçük boyutlu dosyalar ile işlem yapıyorum bunu da göz önünde bulundurarak tavsiye verebilecek varsa çok yardımcı olur.

Hmb özellikli bir cihaz almayı düşünmüyorum teşekkür ederim.

Samsung 970 EVO Plus 1TB bu ürün için bütçemi arttırabilirim bir bilgisi olan var mı? Bunun ile Kioxia arasında kaldım. Genellikle çok sayıdaki küçük boyutlu dosyalar ile işlem yapıyorum bunu da göz önünde bulundurarak tavsiye verebilecek varsa çok yardımcı olur.

Samsung hem uzun ömürlü hem kaliteli hem de hızlıdır Samsung'dan iyisi yok.

Samsung 970 EVO Plus için o kadar ödeme yapacağınıza Kingston KC3000 alın. Gen 4 bile olsa daha kaliteli bir ürün.

Laptop kısmı hakkında bilgim yok ancak Exceria Plus üzmez. Bir alt versiyonunu kullanıyorum memnunum.

Geri
Yukarı