1800TL 27 inç monitör tavsiyesi

Bütçe
1800

Mujo Corhamzic

Hectopat
Yer
Novipazar, Serbia
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Bilgisayar topluyorum. Her şeye karar vermiş bulunmaktayım fakat monitör konusunda pek bilgim olmadığı için tavsiyelerinize ihtiyacım var. Fiyatı maks 1800TL olarak belirledim ve 144Hz 1ms 27 inç olması kararını kıldım. Bu özelliklerde ve bütçe sınırlaması içinde iki adet aynı özelliklere sahip farklı marka ile karşılaşıyorum. Hangisini seçmem gerektiği hakkında kullanmış olanlar veya marka ile daha önce bir ilişkisi olan var mı? Ne dersiniz?

Gamepower GPR27C1MS144 27" 1ms Full HD FreeSync Curved oyuncu monitörü 1777 TL

James Donkey JD27FG1MS144 27" 1ms 144Hz Full HD FreeSync Gaming monitör 1699 TL

1 MS olmasına gerek yok. Bu modellerden alacaksanız 144 HZ'e de gerek yok.

1 Ms olmasına gerek yok. Bu modellerden alacaksanız 144 Hz'e de gerek yok.

Verilen verileri alamaz mıyım bu monitörler ile? Eğer pek bir numarası yok ise model düşürüp daha uygun fiyatlara da geçmeyi planlayabilirim veya alternatif bir tavsiyeniz var ise incelemekten zevk duyarım.

Herkese merhaba,

Bilgisayar topluyorum. Her şeye karar vermiş bulunmaktayım fakat monitör konusunda pek bilgim olmadığı için tavsiyelerinize ihtiyacım var. Fiyatı maks 1800TL olarak belirledim ve 144Hz 1ms 27 inç olması kararını kıldım. Bu özelliklerde ve bütçe sınırlaması içinde iki adet aynı özelliklere sahip farklı marka ile karşılaşıyorum. Hangisini seçmem gerektiği hakkında kullanmış olanlar veya marka ile daha önce bir ilişkisi olan var mı? Ne dersiniz?

Gamepower GPR27C1MS144 27" 1ms Full HD FreeSync Curved oyuncu monitörü 1777 TL

James Donkey JD27FG1MS144 27" 1ms 144Hz Full HD FreeSync Gaming monitör 1699 TL
Monitöre o kadar para verecekseniz 200TL daha koyup düzgün bir marka model alın, sorun yaşamayın derim.

Bütçe arttıramam dersen de 1800TL altına 24" 144Hz modeller bulunabilir.

Verilen verileri alamaz mıyım bu monitörler ile?
Maalesef hayır.

Alternatif bir tavsiyeniz var ise incelemekten zevk duyarım.
En düşük inç değerini 27" yapıp en düşük Hz değerini 144 olarak belirleyip en ucuzu olarak şunu buldum:
Bu modeli deneyimlemedim ama sizin konu başında düşündüğünüz modeller kadar kötü değildir.

Panel tipini göremedim ama TN panel değilse bu fiyata bu gayet iyi.

Edit: TN panelmiş. Tavsiye etmem.

Teşekkürler araştıracağım detaylı olarak.
Maalesef hayır.

En düşük inç değerini 27" yapıp en düşük HZ değerini 144 olarak belirleyip en ucuzu olarak şunu buldum:
Bu modeli deneyimlemedim ama sizin konu başında düşündüğünüz modeller kadar kötü değildir.

Gayet güzel görünüyor ayrıca fiyatıda çok makul fakat 5ms olması kötü değil mi? Bana söylenenden yola çıkarak soruyorum pek bir bilgim yok.

En düşük inç değerini 27" yapıp en düşük Hz değerini 144 olarak belirleyip en ucuzu olarak şunu buldum:
5ms olması dışında gayet iyi. F/P olarak iyi gibi geldi. Gerçi ben de 4ms monitör kullanıyorum daha arkadaşın 1ms monitöründen hiçbir farkını görmedim 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı