1800TL ekran kartı önerisi

Hala bu side by side oyun karşılaştırmaları yerine FPS sayısı gösterilen videolarda inanlar varmış demek ki 🤭 🤣

Haklı çıkmak için o kadar takla atıyorsun ki gülmemek elde değil, sanki Aralık ayındaki sürücü ile şimdiki arasında 25 FPS fark var.

Benim side bu side gameplay argümanımı çürütecek bir videon varsa at, yoksa uzun etme. İstersen bir konu aç 5500XT 4GB vs 1650 Super diye yetkilileri etiketleyip cevapları görelim.

Bilmediğin konularda bu kadar diretme, konuyu saptırdığın yetmezmiş gibi ne idiği belirsiz videolar ile yanlış bilgilendirme yapıyorsun. Bana gelip 1-2 oyun da örnek gösterme, bu videoyu çürütecek side by side gameplay karşılaştırması varsa at, yoksa uzatma.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

yer yer 5500XT 580'i burun farkıyla geçse de yer yer de 580 geçiyor.

Oyundan oyuna değişiyor ancak GTX 1650 Super bu iki karttan biraz daha performanslı.

Ben senin hangi bilgisizliğinden başlayayım ki? 5500XT 4GB ve 5500XT 8GB farkını bile bilmiyorsundur sen. Bak senin için yeni bilgiler var burada. Bak bu AMD'nin kendi paylaşımı. Hatta Technopat kaynağı bile var

4gbv8gb.jpg

Bunu bir kenara koyuyorum, diyorsun ki "yer yer 580 5500XT'yi geçiyor"

İzle bakalım 580 neyi geçiyormuş. "Burun farkı" ne kadarmış

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çok istiyordun al 7 oyunda 6 gün önce karşılaştırılmış 1650S ve 5500XT 4GB ne kadar fark var 10 FPS mi?

Bir de bakalım 5500XT 4GB ne kadarmış 1400 TL

8GB versiyonunu merak ediyorsan ben senin gibi tekrar kopyala yapıştır yapayım

Konuyu saptıran kim olduğu belli. 1650S'in tamamen, 580 ise yer yer 5500XT'den üstün olduğunu iddia eden sensin. Madem bilgin kısıtlı ve bir söylediğin diğerini tutmuyor vaktimi daha fazla çalma. 580 yer yer 5500XT'den iyi, hatta 5500XT "burun farkıyla 580'i geçiyor" dediğin anda bilgi seviyeni anlayıp kendi haline bırakmam gerekirdi ama neyse. Kendi kendine yazmaya devam edebilirsin.

Son düzenleme:
Aynen aralık 2019 tarihli video ile yorum yapmak çok büyük başarı gerektiriyor.

YouTube'a 5500XT ve 1650S yaz ilk çıkan videoyu paylaş. Benim attığım video tarihleri, bu sürede çıkan sürücüler, geliştirmeler, performans farkları hiç önemli değil zaten.

Hatta ben son bir iyilik yapıp mayıs ayı sürücüleri ile karşılaştırmalarını atayım. Oyundan oyuna NVIDIA ve AMD kartların ne kadar fark ettiğini görürsün. Not: Yalnızca RX 570 videosu değil.

Bilmediğin konuları uzatmak yerine doğruyu öğrenmek daha iyidir. Bir ara denersin.

Çoluk çocuğa cevap yetiştirmek ile uğraşma bence :)

Ben senin hangi bilgisizliğinden başlayayım ki? 5500XT 4GB ve 5500XT 8GB farkını bile bilmiyorsundur sen. Bak senin için yeni bilgiler var burada. Bak bu AMD'nin kendi paylaşımı. Hatta Technopat kaynağı bile var

Eki Görüntüle 596096

Bunu bir kenara koyuyorum, diyorsun ki "yer yer 580 5500XT'yi geçiyor"

İzle bakalım 580 neyi geçiyormuş. "Burun farkı" ne kadarmış

Çok istiyordun al 7 oyunda 6 gün önce karşılaştırılmış 1650S ve 5500XT 4GB ne kadar fark var 10 FPS mi?

Bir de bakalım 5500XT 4GB ne kadarmış 1400 TL

8GB versiyonunu merak ediyorsan ben senin gibi tekrar kopyala yapıştır yapayım

Konuyu saptıran kim olduğu belli. 1650S'in tamamen, 580 ise yer yer 5500XT'den üstün olduğunu iddia eden sensin. Madem bilgin kısıtlı ve bir söylediğin diğerini tutmuyor vaktimi daha fazla çalma. 580 yer yer 5500XT'den iyi, hatta 5500XT "burun farkıyla 580'i geçiyor" dediğin anda bilgi seviyeni anlayıp kendi haline bırakmam gerekirdi ama neyse. Kendi kendine yazmaya devam edebilirsin.
Çok uzattın konuyu. Ayrıca gelip burada bana ukalaca "8GB'on forklorono do bolmoyorsondor son" deme.

Kartların fiyatlarını da gayet iyi biliyorum. Ayrıca, sana attığım ilk mesajlarda 8GB 5500XT'nin 1650S'ten daha performanslı olduğunu yazmıştım.

Ayrıca 1650S fiyatlarından bihaber olduğun da aşikar, aralarında çok fark varmış gibi 1400TL'ye 5500XT atmışsın ama bak bakalım 1650S ne kadarmış;
1489TL. Bana bilgisiz deyip karşılaştırma yaptığın kartın fiyatını bilmemen ayrı bir komedi zaten😁 Başka satıcılarda ve indirimlerde bu fiyat 1350-1380TL arası da değişebiliyor. Yani aralarında senin sandığın kadar bir fark yok.

Şimdi, şu videoyu başından sonuna kadar ileri sarmadan izle arkadaşım. Yer yer 5500XT, yer yer 1650S önde. Bazen de kafa kafaya izliyor performansları.

Daha fazla alıntılama çünkü konu çok saptı. Bu yazdıklarımı tatmin edici bulmadıysan mesajıma kızgın ifadesi at ama alıntılama. Alıntı yapa yapa konuyu saptırdık. Konu sahibi arkadaşa oldu olan.
Çoluk çocuğa cevap yetiştirmek ile uğraşma bence :)
Ahah sen geçen gün söyleyecek bir şeyi kalmayınca kendinden 1 yaş küçük birine "bana abi de" diyen kişi değil misin? İyi rezil olmuştun üstüne bir de gereksiz mesaj cezası almıştın o gün
🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂

@Heπangehensweise 1650S fiyatlarından fazlasıyla haberim var. 4GB olarak iki kart birbirlerine f/p olarak yakınlar. 2. sayfada senin bu mesajının aynısını ben yazdım, iki kartın oyundan oyuna farklarından bahsettim sırf video yüzünden tüm mesajı pas geçtin. 580 konusunu da uzatmayacağım. Ortada sorun göremiyorum. Konu uzayıp seviye düşmüş olabilir ama yazdığım cevapları beğendiysen veya faydası olduysa güzel bir şey. İyi geceler.

Konu sahibine de 1660S hayırlı olsun.

4GB olarak iki kart birbirlerine f/p olarak yakınlar.
Benim de sana attığım mesajların tümünde zaten değindiğim konu buydu.
2. sayfada senin bu mesajının aynısını ben yazdım, iki kartın oyundan oyuna farklarından bahsettim
Evet, bu konuda ikimiz de aynı şeylerden bahsetmişiz ve iletişim eksikliğinden kaynaklı aynı konu için 1 sayfa boyunca birbirimizi alıntılamışız.
Konu uzayıp seviye düşmüş olabilir
Bir noktadan sonra ikimiz de patladık sanırım ve birbirimize kendimizi iyi ifade edemedik. İyi ifade edemediğimizden ötürü de konu uzadı. Artık meselenin sonlandığı iyi oldu, iki tarafın da kalbinin kırılmadığını düşünüyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı