185 boy sizce uzun mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar kendimi aşırı uzun zannederdim. Taa ki üniversiteye İzmir'e gidene kadar. Bütün arkadaşlarımın bana boyu yakın hatta aynı boydayız resmen boyumun uzunluğu avantajını kaybettim. Karadeniz insanı cidden kısaymış onu fark etmiştim oldum. 20 yıldır kendimi uzun zannediyormuşum. 😂 Kısa boylu arkadaşlar yanlış anlamasın tip olarak boydan başka avanatajım yok. Saçma bir konu ama içimde kalan bir durum olduğu için dayanamadım.
Bence uzun ben bile 1.88 im ve sadece 16 yaşındayım 😂😂 daha uzasam güzel olur mu yoksa günlük hayatta bana zararı dokunur mu diye hep kendi kendime sorarım.

Bence uzun ben bile 1.88'im ve sadece 16 yaşındayım 😂😂 daha uzasam güzel olur mu yoksa günlük hayatta bana zararı dokunur mu diye hep kendi kendime sorarım.

Dostum bu boy iyi daha uzamana gerek yok bence.190 ol tamam bence. Benim 17 yaşındayken boyum gene 185'lerde idi. Fazla bir uzama bekleme bence.Karşı cins için istiyorum ben açıkçası uzun boylu erkeklere tapıyor resmen bazıları.😂Tabi vücutta yapmak lazım zayıf olunca direk gibi olmak var o da itici mesela.Sırf zayıfım diye itici görülüp red yediğim bile oldu.Boyun iyi ama zayıfsın falan çok deniyor bana.

Dostum bu boy iyi daha uzamana gerek yok bence.190 ol tamam bence. Benim 17 yaşındayken boyum gene 185'lerde idi. Fazla bir uzama bekleme bence.Karşı cins için istiyorum ben açıkçası uzun boylu erkeklere tapıyor resmen bazıları.😂Tabi vücutta yapmak lazım zayıf olunca direk gibi olmak var o da itici mesela.Sırf zayıfım diye itici görülüp red yediğim bile oldu.Boyun iyi ama zayıfsın falan çok deniyor bana.
Anladım da böyle düşünmemin sebebi dedemin ve babamın uzun olması ki onları bile geçtim bu boyla, kilo olarak bende zayıfım kemiklerim sayılıyor ama pek takmıyorum birde karşı cins mevzusu olarakta boyla dikkat çekmek bana doğruyu gelmiyor çünkü devasa görünmek çok garip bir duygu olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı