185 boy sizce uzun mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

The Batman

Decipat
Yer
Gotham
Arkadaşlar kendimi aşırı uzun zannederdim. Taa ki üniversiteye İzmir'e gidene kadar. Bütün arkadaşlarımın bana boyu yakın hatta aynı boydayız resmen boyumun uzunluğu avantajını kaybettim. Karadeniz insanı cidden kısaymış onu fark etmiştim oldum. 20 yıldır kendimi uzun zannediyormuşum. 😂 Kısa boylu arkadaşlar yanlış anlamasın tip olarak boydan başka avanatajım yok. Saçma bir konu ama içimde kalan bir durum olduğu için dayanamadım.

Arkadaşlar kendimi aşırı uzun zannederdim. Taa ki üniversiteye İzmir'e gidene kadar. Bütün arkadaşlarımın bana boyu yakın hatta aynı boydayız resmen boyumun uzunluğu avantajını kaybettim. Karadeniz insanı cidden kısaymış onu fark etmiştim oldum. 20 yıldır kendimi uzun zannediyormuşum. 😂 Kısa boylu arkadaşlar yanlış anlamasın tip olarak boydan başka avanatajım yok. Saçma bir konu ama içimde kalan bir durum olduğu için dayanamadım.
Türkiye ortalamasının 1.72 olduğunu düşünürsek bence kendinize vereceğiniz sıfat öznel yargı olur. Uzun veya kısa demek.

Türkiye ortalamasının 1.72 olduğunu düşünürsek bence tamamen öznel yargı olur. Uzun veya kısa demek.

Kısa değilim tabi ki 180 üstü olmak güzel ama ne bileyim. Fark yaratıyordum lisedeyken. Üniversitede ön plana çıkamıyorum. Bir fotoğraf çekildik mesela hepsi aşırı yakın bana hatta ikisi benden uzun.Karadeniz düşürüyor ortalamayı. 😂 Ege bölgesinin boy oranı daha uzun.Bakmıştım internette merak edip.

186 boyum, uzun olduğumu düşünmüyorum. Bana kalırsa da uzun olmanın pek avantajı yok. Hatta 180 civarlarında olmayı isterdim, daha ideal geliyor. Belki de çevremdeki kişiler hep uzun olduğundan ben psikolojik olarak etkilenmişimdir. :D Minyon yapılı bir kız arkadaşınız varsa biraz daha kısa boyluk olmak yine isteyeceğiniz şeylerden biri olabilir. :D

2 metre boyunda arkadaşlarım var, yanlarında ben de kendimi çocuk gibi hissedebiliyorum. (kalıp değil de boy olarak) 15 cm ne kadar fark edebilir ki diyebilirsiniz ama işte fark ediyor. Ayrıca bazılarının paraları olmasına rağmen uzun boyları yüzünden ''çoğu spor arabaya'' sığamıyorlar, binemiyorlar. :) Hayat işte.

186 boyum, uzun olduğumu düşünmüyorum. Bana kalırsa da uzun olmanın pek avantajı yok. Hatta 180 civarlarında olmayı isterdim, daha ideal geliyor.

2 Metre boyunda arkadaşlarım var, yanlarında ben de çocuk gibi durabiliyorum. (Kalıp değil de boy olarak) 15 cm ne kadar fark edebilir ki diyebilirsiniz ama işte fark ediyor. Ayrıca bazıları paraları olmasına rağmen uzun boyları yüzünden çoğu spor arabaya sığamıyorlar, binemiyorlar. :) hayat işte.

Hocam bir de Karadenizde olunca durum farklı oluyor.Cidden bizim insanımızın geneli kısadır.Herkes bana 190 falansın diyordu bende öyle zannediyordum. İzmir'e gittim geldim. Ölçtüm kendi imkanlarımla ailemden yardım alarak tabii 185 çıktım bir ölçüldüm 184 çıktım bir daha ölçtüler 186 çıktı anlamadım. 😂 Duruş bozukluğu var bende biraz bir de aşırı zayıfım belki etkisi oluyordur. Zayıf olduğum içinde insanlar uzun zannediyor olabilir. Çünkü uzaktan bakınca bayağı uzun gibiyim. Kilom 65.

@The Batman Boyun fena değil, çoğu Türk erkeğine göre uzunuz işte. :D Yapman gereken şey sporla birlikte kilo alman. İdeal kilo olarak 75 - 80'leri görmen gerekiyor. O zaman daha güzel bir vücuda sahip olursun.

Hem uzun boylu hem kilolu olanlar var, işte tam olarak onlar devler. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı