19.000TL hazır sistem önerisi

Eki Görüntüle 1653920

Öncelikle merhaba. Benim 19.000TL bir bütçem var. Yukarıdaki gibi bir bilgisayar topladım ama bir de burada sorayım dedim. Bu sistem gözüme iyi geldi ama baktığımda ekran kartı bilmediğim bir marka olduğu için bir sormak istedim. Mouse bende yok + olarak 1400TL olan glourius model o Wireless ekledim. Bana yardım eden herkese şimdiden teşekkürler.
kral amd de cok driver hatası ouyor bende alacaktım 3060ti döndüm ve aldı m rx lerde wattman hatası oluyor net bir çözümüde yok bence 3060 ve rtx terciğhim

kral amd de cok driver hatası ouyor bende alacaktım 3060ti döndüm ve aldı m rx lerde wattman hatası oluyor net bir çözümüde yok bence 3060 ve rtx terciğhim
Önerilen sürümün dışına çıkmadığın sürece bi sıkıntı olmuyor. Ben yaşamadım misal. Sen 6700XT varken aynı fiyattan 3060 almaya devam et tercihin ya hani :D

Önerilen sürümün dışına çıkmadığın sürece bi sıkıntı olmuyor. Ben yaşamadım misal. Sen 6700XT varken aynı fiyattan 3060 almaya devam et tercihin ya hani :D
yani ben 3060ti 12gb 192 bit i512400f parçaları olan sıstemi 13k ya sıfır aldım o fiyata 6700xt yok sanırım hocam

Hocam RX6800'lü sistemmi yoksa 3070mi aynı bütçedeler ve RX6800 3070 Ti ile kafa kafaya geliyor FPS'lerde bende alacağım kararsız kaldım.

Hocam aralarındaki saf güç farkına baktığımızda AMD önde ama iş yazılım kısmına geldiğinde AMD'nin NVIDIA'nın yanına yaklaşma şansı yok. Özellikle DLSS destekli oyun oynamayı düşünüyorsan kesinlikle NVIDIA almalısın. He yok benim o oyunlarla işim yok diyorsan AMD tavsiye ederim. Kısaca NVIDIA'nın avantajı olan yazılımları ne derece kullanacağına göre karar vermelisin bence.

Geri
Yukarı