19.500 TL'ye laptop mu tablet mi?

machplatz

Centipat
Daha fazla  
19.500 TL bütçe ile laptop mu? Tablet mi? Şu an Hepsiburada'dan 19.230 TL'ye 256 GB iPad 10. nesil sipariş verdim. İptal edip laptop almak mantıklı mı? 3060 Ti 12400F'li masaüstü sistemim mevcut.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tablet mantıklı olan. O fiyata alınacak laptop mutlu etmez.
Masaüstü sistemin varsa laptopa hiç gerek yok
Çok teşşekür ederim ilginze dostlar bende öyle düşündüm aldım geçtim iyi bir fiyata aldığımı düşünüyorum apple kalitesi tartışılmaz tabiki bakalım gelince göreceğiz.

Bence tablet al. Zaten masaüstüne sahipmişsin.
Sipariş verdim hocam konuda belirttiğim gibi yarın kargoya verileceği için forumumuza sormak istedim tavsiyeleri görmek amaçlı teşşekür ederim ilginize.

Dostum bu senin isteğine bağlı aslında. Eğer bilgisayar oyunları oynamak istiyorsan laptop alabilirsin, ama şöyle bir sorun var, o fiyata bir laptop piyasadaki en güzel oyunları oynatmaz.

Dostum amacına bağlı. Tablette ne yapacaksın veya laptop alırsan ne yapacaksın? Bana kalırsa o paraya tablet almak çok saçma. Tablet ile çizim falan yapacaksan alınır ama gidip RTX ama slim bir laptop alsan bile Zenbook gibi hem oyun hem de her şeyi yapabileceksin. Apple tabletlerine APK bile yüklenmiyorken YouTube için 19.500 lira çöp edilmez.

19.500 TL bütçe ile laptop mu? Tablet mi? Şu an Hepsiburada'dan 19.230 TL'ye 256 GB iPad 10. nesil sipariş verdim. İptal edip laptop almak mantıklı mı? 3060 Ti 12400F'li masaüstü sistemim mevcut.

Tablet daha mantıklı masaüstü sistemin varmış zaten.

Dostum bu senin isteğine bağlı aslında. Eğer bilgisayar oyunları oynamak istiyorsan laptop alabilirsin, ama şöyle bir sorun var, o fiyata bir laptop piyasadaki en güzel oyunları oynatmaz.

Sistemim var hocam bende öyle düşündüm artık 3060 Ti i5 12400 F var.

Dostum amacına bağlı. Tablette ne yapacaksın veya laptop alırsan ne yapacaksın? Bana kalırsa o paraya tablet almak çok saçma. Tablet ile çizim falan yapacaksan alınır ama gidip RTX ama Slim bir laptop alsan bile Zenbook gibi hem oyun hem de her şeyi yapabileceksin. Apple tabletlerine APK bile yüklenmiyorken YouTube için 19.500 lira çöp edilmez.

Amacım arada PUBG Mobile, Binance de kripto takibi, diğer türlü RTX'li sisteme sahibim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı