1600-1900 TL Arası Akıllı Telefon Önerisi

Dark-Man

Kilopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Elektronikçi
Telefonda oyun oynayacağım için işlemcisi ve ekran kartı güçlü olmalı. Kamera da önemli. Bu fiyat aralığında en güçlü telefon hangisi? Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonda oyun oynayacağım için işlemcisi ve ekran kartı güçlü olmalı. Kamera da önemli. Bu fiyat aralığında en güçlü telefon hangisi? Önerilerinizi bekliyorum.

Sizin amacınız oyun performansıysa evvela Antutu üzerinden gidin derim.

Bu açıdan yukarıdaki önerilerden sadece bir tanesi ayakta kalır o da Nokia 8, ki performans konusunda baya iddialı...

Fakat fiyatı 2000-2300 TL arası gidecektir.

Benim size önerim HTC U serisinden bir telefon almanız.

Bütçeniz yeterliyse HTC U Ultra işinizi her türlü görür. 2000 TL'yi geçmeyecek bir fiyatı var.

Yok, bütçem iyi değil derseniz, duruma göre daha düşük model telefonlara yönelebilirsiniz ama uzun vadede oyun performansında istediğinizi vermez. HTC U Ultra, performans konusunda çok hafif bir düzeyde Nokia 8 ile fark ettirecektir ama şu var ki Android anlamında HTC'nin stabilitesi de göz ardı edilmemeli...

Karar sizin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı