1900 TL 144 Hz monitör önerisi

Bütçe
1100 TL - 2000 TL

TarikMert20

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, yeni bir sistem aldım ve ekran kartı RTX 2060 bu ekran kartına uygun maximum 2000 TL civarlarında monitör arıyorum. ASUS MSI gibi markalar tercihimdir ViewSonic istemiyorum önerilerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum. Bu arada monitör maximum 24 minimum 20 inç olmalı ms değeri benim için önemli değil. Zaten monitör dünyasıyla pek bir alakam yok. O yüzden burada konu açtım oynayacağım oyunlar LoL PUBG CS gibi oyunlar önerilerinizi bekliyorum burada fikrini paylaşan herkese teşekkür ederim, iyi günler...

Ben AOC 24G2U kullanıyorum oldukça memnunum. Ölü pixel garantisi de var 1 ölü pixel bile çıksa değişim yapıyorlar. Önerdiklerimin hepsi IPS paneldir. RTX bir ekran kartınız var, IPS panelin daha gerçekçi renk paletiyle çok daha keyifli görüntüler elde edersiniz.

Sistemimde AOC 24" G2460PF 144Hz 1ms VGA DVI HDMI DP FHD Freesync Gaming Monitör kullanıyorum f/p ürünü diyebilirim bir BenQ olmasada işimi rahatlıkla görüyor dahili ses var ama pek iyi değil 270 derece dönüş açısı var

inceleme videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende Csgo, Pubg, Warzone, Dota2, hiçbirinde bir sıkıntı yaşamadım.

2K isterseniz eğer;

Yeni konular

Geri
Yukarı