1900 TL'ye Notebook Tavsiyesi

Ekran kartı değişmez. Yahu 840M sanki dünyanın en dandik kartı. Sorunu yok gayet güzel. Neyini düşünüyorsun daha. Kim önerisi istese bu bütçeyle 840M ekran kartı önereceğiz. Daha fazla takılma bu ekran kartı olayına. Ya da 3000 TL'yi gözden çıkar.

Tamam Abi,Ben ikilemde çok kalırımda ondan dedim.Abi senide yordum hakkını helal et kararımızı asustan yana kullanalım. :)

Sizce Bu İki Notebook Arasından Hangisini Almalıyım?

Sadece Oyun Oynamak Amaçlı Almak İstiyorum. Beni Tarayıcılarda Gezinirken Sayfalarda Kasmasın, Bir Video Açtığımda Kasmasın İstiyorum. Cebimide Parasıyla Yakmasın. 500GB Harddisk Yeterli Gelir Bana, Arasında Birde İ7 Ve İ5 Farkı Var, Biri 3.0 Diğeri 2.6 Arasındaki Fiyat Farkı İse 385TL Sizce Değermi ?

Asus X550LN-XO069D Notebook en ucuz asus dizüstü bilgisayar modelleri pcdepo.com da aynı gün kargo kredi kartına taksit imkanı notebook modelleri - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar , hp bilgisayar

Asus X550LN XO007D Notebook en ucuz asus dizüstü bilgisayar modelleri pcdepo.com da - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar , hp bilgisayar

Bu Hafta İnşallah Kapıda Ödemeli Alacağım Birde FreeDos Lu Bir Notebookun Masa Üstü Oluyormu Direk WİN 8.1 Yükleye Bilirmiyim Flashdan.(WİN 8.1 Yükleme Konusu Önerirmisiniz)​

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı