1900TL'ye sistem önerisi

Anakartı Gigabyte 970A-UD3P veya Asus M5A97 R2.0 almanı öneririm.
Not ettim bir kenara teşekkürler :)

Başka önerileriniz varsa bekliyorum arakdaşlar. İşlemcide karar kıldım İntel düşünmüyorum ekran kartı konusundada kararım net (GTX 760 olması konusunda) şuan için. Fakat Asus , MSI , Zotac gibi önerileriniz varsa alabilirim. Bu arada fiyat konusunda nereyi öneririsiniz ben şöyle bir araştırma yaptım Vatan en uygunu gibi geldi bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu NVIDIA fanboyluğunu anlamıyorum. GTX 760'ı R9 280 geçiyor aradaki fiyat farkı az. O fiyara GTX 760 almak yerine GTX 770 alın. İlerde PC'ye gelecek olan GTA V'i GTX 760 ultra ayarlarda oynatamayacaktır. GTX 770 ise büyük ihtimalle ultra oynatabilecek.

GTX 770 alamıyorsanız R9 280 alın. R9 280 > GTX 760. Ayrıca ilerde çıkacak oyunlarda Mantle(Oyunda FPS 'yi arttıran bir sistem. Sadece AMD'ye özel) desteği vereceğinden R9 280 çok daha iyi performans verecektir.

Ben de GTX770 almanız tarafındayım. Daha ileri dönük olacaktır. :) Ayrıca GTA V çıkmadan hangi kartın ultra oynatabileceğini bilemeyiz. Kesin veya büyük ihtimal vermeyelim. :confused:

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı