192.169.1.1'e girişte modemin arkasındaki bilgileri kabul etmiyor

josephtra

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ev interneti ayarları için 192.168.1.1'e girmeye çalışıyorum karşıma haliyle kullanıcı adı ve şifre kısmı geliyor ama modemin arkasındaki username and password bilgilerini girmeme rağmen yanlış deyip hata veriyor. Bununla alakalı bir çözümü olan var mıdır acaba?

Kullanıcı adı ve şifre kısmına admin yazarak deneyin, diğer arkadaşların dediklerine rağmen olmazsa reset atabilirsiniz.

Arkadaşlar ev interneti ayarları için 192.168.1.1'e girmeye çalışıyorum karşıma haliyle kullanıcı adı ve şifre kısmı geliyor ama modemin arkasındaki username and password bilgilerini girmeme rağmen yanlış deyip hata veriyor. Bununla alakalı bir çözümü olan var mıdır acaba?
Id admin şifre ttnet olması lazım. İnternetten modem modeline göre bakabilirsin.

En Çok Kullanılan Modem Şifresi Listesi​

ModemKullanıcı AdıŞifre
TP-Linkadminturktelekom
Airtiesadminttnet
ZyXELadmin1234
Huaweiadminsuperonline, ttnet, admin

Türk Telekom Modem Şifreleri​

MarkaModelIP AdresiKullanıcı AdıŞifre
Türk TelekomTp-Link192.168.1.1adminturktelekom
Türk TelekomTp-Link192.168.1.1adminttnet
Türk TelekomZyxel192.168.1.1adminturktelekom
Türk TelekomAirties192.168.2.1adminttnet

Modemin arkasındaki kullanıcı adı ve şifre nasıl. Wi-Fi için olan şifre de oluyor o olmasın? Benim modemin arkasında Wi-Fi şifresi dışında şifre yazmıyor mesela. Bir de hemen resetle falan yazmayın bence öneri olarak, internet sağlayıcının şifre bilgileri yoksa eğer elinde halihazırda olan internetide kesilir. Ya da ayarlamayı bilmiyorsa eğer kaç gün uğraştırırsınız milleti.

Id admin şifre ttnet olması lazım. İnternetten modem modeline göre bakabilirsin.
denedim reis admin kullanıcı adıyla superonline,ttnet ve admin şifrelerini denedim ama kabul etmedi

En Çok Kullanılan Modem Şifresi Listesi​

ModemKullanıcı AdıŞifre
TP-Linkadminturktelekom
Airtiesadminttnet
ZyXELadmin1234
Huaweiadminsuperonline, ttnet, admin

Türk Telekom Modem Şifreleri​

MarkaModelIP AdresiKullanıcı AdıŞifre
Türk TelekomTp-Link192.168.1.1adminturktelekom
Türk TelekomTp-Link192.168.1.1adminttnet
Türk TelekomZyxel192.168.1.1adminturktelekom
Türk TelekomAirties192.168.2.1adminttnet

sağ ol ama yine olmadı be :/

Modemin arkasındaki kullanıcı adı ve şifre nasıl. Wi-Fi için olan şifre de oluyor o olmasın? Benim modemin arkasında Wi-Fi şifresi dışında şifre yazmıyor mesela. Bir de hemen resetle falan yazmayın bence öneri olarak, internet sağlayıcının şifre bilgileri yoksa eğer elinde halihazırda olan internetide kesilir. Ya da ayarlamayı bilmiyorsa eğer kaç gün uğraştırırsınız milleti.
reset mevzusunu bilmediğim için ellemedim. Ev interneti konusunda yeniyim başıma dert açılmasın :D Wifinin kendi şifresini kabul etmiyor zaten eskiden girmiştim aynı kısma bakarak

Farklı bir tarayıcıdan girmeyi deneyin.
yine yemedi reis

Geri
Yukarı