1920X1080 Tam ekran olmuyor

Gerek

Hectopat
Makaleler
1
Şöyle ki oynadığım oyunu 1024X768'de oynuyorum ama monitörüm 1920X1080 ve oyunun sağ-sol taraflarında siyah çizgiler oluyor. Oyunu nasıl tam ekran yapabilirim?

Şöyle ki oynadığım oyunu 1024X768'de oynuyorum ama monitörüm 1920X1080 ve oyunun sağ-sol taraflarında siyah çizgiler oluyor. Oyunu nasıl tam ekran yapabilirim?
İşlemcinize göre değişir ancak hem AMD hem de Intel işlemcilerin görüntü arayüzlerinde görüntüyü “uzatılmış” olarak değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgiyi şu anda bilgisayara erişimim olmadığı için veremiyorum ancak umarım dediğimi anlamışsınızdır. Intel’de grafik kontrolleri merkezi diye bir uygulama üzerinden yapılıyor.

AMD ekran kartı kullanırken bu sorunu yaşamıştım. AMD denetim masasında yanlış hatırlamıyorsam GPU Ölçeklendirme diye bir ayar vardı onu kapattığımda düzelmişti.

AMD ekran kartı kullanırken bu sorunu yaşamıştım. AMD denetim masasında yanlış hatırlamıyorsam GPU ölçeklendirme diye bir ayar vardı onu kapattığımda düzelmişti.

Reis adamın söyledi "yanlış bilgi" diye işaretlenmiş neyini okuyayım?

İlk başta bende yanlış anladım ama öyle degil başkan tekrar oku :D.

Lütfen bilgisizliğiniz ile yanlış yönlendirme lütfen bir şey bilmiyorsan yazmak için yazma.

Ekran kartınızın ayarlarından yapacaksınız. Laptop kullanıyorsanız işlemcinin ekran kartı ayarını değiştireceksiniz.

Hocam GTX 1650S kullanıyorum NVIDIA denetim masasından nasıl yaparım?

Yeni konular

Geri
Yukarı