1941 TL'ye I7 640M'li Hazır Sistem Alınır mı?

Bütçe biraz kısıtlı olduğu için kasa iyi olamadı, anakart ise B350 olabilirdi. PSU ise yeterli şimdilik. İkinci olan da olabilir.
Screenshot_14.png
Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe biraz kısıtlı olduğu için kasa iyi olamadı, anakart ise B350 olabilirdi. PSU ise yeterli şimdilik. İkinci olan da olabilir.
Eki Görüntüle 316380Eki Görüntüle 316382
RAM tek kanal 8 GB mı? Bildiğim kadarıyla APU sistemde çift kanal kullanmak zorundasın. Arada devasa bir fark var. Tek kanal 8 GB, çift kanal 4 GB'a göre daha az performans veriyor. APU kullanan birisi olarak söylüyorum. (A10 7890k)

Arkadaş monitör dahil bir sistem istiyor. Önerileri yaparken dikkat edelim. :)
Eğer para artarsa alacaktım da gereği yok gibi. Evde var 60Hz, sanırım onu kullanırım.
Eki Görüntüle 316380Eki Görüntüle 316382
İntel Pentium olanı mı alayım? AMD olanı mı?

Eğer para artarsa alacaktım da gereği yok gibi. Evde var 60Hz, sanırım onu kullanırım.

İntel Pentium olanı mı alayım? AMD olanı mı?
AMD olanda R3 2200G yerine R3 1200 koymuşum, yanlış oldu o. Bence İntel olanı al çünkü APU'ya en az 2GB VRAM vermen lazım, o da 6GB RAM kalması demek.

Herkese yorumları için çok teşekkür ederim Kalanlı bölme isimli arkadaşın dediği sistemi alıyorum. Moderatör bey size zahmet konuyu kapatır mısınız ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı