1990 BMW 3.16 hasar kaydı

Yassin -_-

Hectopat
Daha fazla  
Malum sitede bir ilan gördüm. Başlıktaki araçtan. Fotoğrafları inanılmaz düzgün duran bir araçtı sahibi 3 parça değişen olduğunu şase direkt vs gibi önemli noktaların temiz olduğunu söyledi. Anlamadığım nokta ilan sahibi araçta 17600TL hasar kaydı olduğunu kaydın 3.20 olarak geçtiğini farklı bir aracın kaydını bu araca işlediklerini söyledi ancak araç 3.16 velhasıl hasar kaydı başka bir aracın olabilir mi böyle bir ihtimal var mı? Not: Hasar kaydında şase ve plaka numaraları tutmakta.

Dosya Ekleri

• IMG-20200208-WA0069.jpg
    IMG-20200208-WA0069.jpg
    81,9 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG-20200208-WA0038.jpg
    IMG-20200208-WA0038.jpg
    100,5 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG-20200208-WA0057.jpg
    IMG-20200208-WA0057.jpg
    280,3 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
Hasar kayıtları misal kazaya karıştın ve tutanak tutuldu. Eksper araçlara bakar kararını verir ve kimin hatalı olduğunu yüzde olarak söyler. Mesela ben yüzde yüz haklıyım benim sigortam senin arabanı yapar ve senin araban hasar kayıtlı olur sigortadan. Hasae kaydı olayı bu. İlan için ise net yüzde doksan yalan. 1990 model bir BMW'nin (ki ülkede BMW'nin genel olarak nasıl kullanıldığı malum) temiz kalması mümkün değil. Hiç uğraşma temiz olsa bile sanayiden çıkartmaz seni. Paranı hiç etme başka araçlara bak.

Hasar kayıtları misal kazaya karıştın ve tutanak tutuldu. Eksper araçlara bakar kararını verir ve kimin hatalı olduğunu yüzde olarak söyler. Mesela ben yüzde yüz haklıyım benim sigortam senin arabanı yapar ve senin araban hasar kayıtlı olur sigortadan. Hasae kaydı olayı bu. İlan için ise net yüzde doksan yalan. 1990 model bir BMW'nin (ki ülkede BMW'nin genel olarak nasıl kullanıldığı malum) temiz kalması mümkün değil. Hiç uğraşma temiz olsa bile sanayiden çıkartmaz seni. Paranı hiç etme başka araçlara bak.
Çok teşekkür ederim yani diyorsunuzki şase no dahi tutuyorsa öyle birşey olmaz hasar kaydı o şaseye aittir. Cünkü 17bin tl bu tarz bi araç için inanılmaz yüksek bir kayıt (ki kayıt 2016 tarihli ozamanlar herşey daha uygun fiyatlıydı) kayıtta 3.20 3.16 yazması önemli degil şasenin numarası önemlidir.

Çok teşekkür ederim yani diyorsunuzki şase no dahi tutuyorsa öyle birşey olmaz hasar kaydı o şaseye aittir. Cünkü 17bin tl bu tarz bi araç için inanılmaz yüksek bir kayıt (ki kayıt 2016 tarihli ozamanlar herşey daha uygun fiyatlıydı) kayıtta 3.20 3.16 yazması önemli degil şasenin numarası önemlidir.
Aynen sigortadan 17 bin liralık hasar bedeli verilmiş bu arabaya. Şase ve motor numarası önemlidir, plakaya göre iş yapma.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı