1K gamepad önerisi

Arkadaşlar ikinci el ve sıfır fark etmez aklımda şu an F710 var fakat bu bütçeye daha iyi önerisi olan varsa beklerim.
Çoğu kişinin bilgisizce deneyimleri yüzünden gömülen Monster gamepadi alabilirsiniz öneririm. Herkes ayar çekmeden oyun oynamaya kalkıp Forza tarzı oyunlarda ölü bölge var diyerek gömüyor fakat oyun ayarlarında bulunan bir ayarı 0 a çektiğinizde gamepad normale dönüyor. Tek sorunu benim için analog yüzeyleri oldu. Sert plastik olduğundan elleriniz terlediğinde çok kayıyor. Kesinlikle internette bulunan videolara bakarsanız nasıl bilgisiz test yaptıklarını görürsünüz.

Çoğu kişinin bilgisizce deneyimleri yüzünden gömülen Monster gamepadi alabilirsiniz öneririm. Herkes ayar çekmeden oyun oynamaya kalkıp Forza tarzı oyunlarda ölü bölge var diyerek gömüyor fakat oyun ayarlarında bulunan bir ayarı 0'a çektiğinizde gamepad normale dönüyor. Tek sorunu benim için analog yüzeyleri oldu. Sert plastik olduğundan elleriniz terlediğinde çok kayıyor. Kesinlikle internette bulunan videolara bakarsanız nasıl bilgisiz test yaptıklarını görürsünüz.

Hocam ben sarı sitede F710 ve F310nun ikisini 800 liraya satan bir ilan gördüm alınır mı sizce? Param Güvende ile?

8bitdo önerilir ancak ben sapasağlam bir F710 taraftarıyım. :D
Hocam ben sarı sitede F710 ve F310nun ikisini 800 liraya satan bir ilan gördüm alınır mı sizce? Param Güvende ile?

Çoğu kişinin bilgisizce deneyimleri yüzünden gömülen Monster gamepadi alabilirsiniz öneririm. Herkes ayar çekmeden oyun oynamaya kalkıp Forza tarzı oyunlarda ölü bölge var diyerek gömüyor fakat oyun ayarlarında bulunan bir ayarı 0 a çektiğinizde gamepad normale dönüyor. Tek sorunu benim için analog yüzeyleri oldu. Sert plastik olduğundan elleriniz terlediğinde çok kayıyor. Kesinlikle internette bulunan videolara bakarsanız nasıl bilgisiz test yaptıklarını görürsünüz.
hangi monster gamepad hocam birde bir bakayım ona

Bir tık bütçe artırısanız 8bit do alın. 1K ya kadar çıkmışsınız zaten altına inip fosil 710 veya çok bilgili arkadaşın söylediği gibi monster gamepad almayın. Tabi ki tercih sizin biz tavsiye veriyoruz.

Bir tık bütçe artırısanız 8bit do alın. 1K ya kadar çıkmışsınız zaten altına inip fosil 710 veya çok bilgili arkadaşın söylediği gibi monster gamepad almayın. Tabi ki tercih sizin biz tavsiye veriyoruz.
hocam o dediğiniz kol xbox kolu gibi bişeymi tam bilmiyorum çünkü ne kadar fiyatları?

hocam o dediğiniz kol xbox kolu gibi bişeymi tam bilmiyorum çünkü ne kadar fiyatları?
Evet , daha üst modelleri xbox 9.nesilin de ötesinde.
Fakat bu modelde bu bütçe civarında alınabilecek en iyi gamepadlerden.
Burdan bakabilirsiniz.

Evet , daha üst modelleri xbox 9.nesilin de ötesinde.
Fakat bu modelde bu bütçe civarında alınabilecek en iyi gamepadlerden.
Burdan bakabilirsiniz.
hocam kol güzelde siteye hiç güvenemedim ya

Çok bilmiş arkadaş mı? Konu sahibi bütçesini belirtmiş ve bu bütçede olan kollar belli. Bizzat kendim deneyimledim. Kol ilk geldiğinde herkesin dediği gibi Forza Horizon'da yarısına kadar bastığınızda gidiyor araba. Ayarlardan şuan hatırlamadığım ayarı 0'a çektiğinizde gayet düzgün şekilde gidiyor araba. 1000TL gamepad ile gidip nişancı oyunlar oynamayı hayal etmesin zaten kimse. Her forumda bulunan bu bütçe arttırıncılara aldanıp boşu boşuna kendinizi zorlamayın para konusunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı