1KG Termal macun önerisi

Bogazitchy

Kilopat
Yer
Sakarya/Akyazı
Daha fazla  
Meslek
Teknisyen.
Çok pahalı olmayacak şekilde 1KG veya daha fazla termal macun arıyorum. Ortalama 200TL civarında olursa fiyatı iyi olur. İnternette arattığımda birçok çeşit çıkıyor ama kalitelerini bilemiyorum. Bildiğiniz güvendiğiniz varsa önerirseniz sevinirim.

1kg 200TL'ye bulamazsınız 1500 falan lazım.
Farklı bir iş için istiyor olabilir, arattığımda farklı işler için de kullanıldığını gördüm.

Ok.
Çok pahalı olmayacak şekilde 1kg veya daha fazla termal macun arıyorum. Ortalama 200TL civarında olursa fiyatı iyi olur. İnternette arattığımda birçok çeşit çıkıyor ama kalitelerini bilemiyorum. Bildiğiniz güvendiğiniz varsa önerirseniz sevinirim.

Ne için istiyorsunuz?

Termal macunların ucuz olanları çok kötü, pahalı olanları çok iyi. Ortası yok. Ya ucuzunu alıp yüksek ısılarla boğuşacak veya iyisini alarak fiyata katlanacaksınız. 1 kilogram olarak o termal macunu satan hiç görmedim. 200 lira bütçe belirtmişsiniz ama bırakın 250 gramı, şırınga içerisinde satılan iyi termal macunlar 50 liradan başlıyor. Arctic veya Noctua gibi iyi termal macun üreten firmaların iletişim kanallarıyla direkt iletişime geçerek belki toplu ürün alabilirsiniz.

abi oradan bana 1kg termal macun sarsana sana zahmet.
Best Tool's CPU LED PCB Isı Transfer Silikonu (Termal Macun) 500g Fiyatları ve Özellikleri 500gr.
Bunları buldum ama nedir ne değildir ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı