1TB oyun için HDD veya SSD önerisi

Neyse hocam 1200TL bandında var mıdır SATA SSD.

Oyun oynatsın yeter
Bir bakayım hemen.

Hocam şöyle 2 model buldum. Tam olarak 1 tb değiller 960 gb ama sanırım ürünleri direkt 1tb olarak sadece samsung satıyor.

Ben olsam kioxia'yı alırdım. Bildiğim kadarıyla toshiba üretiyor. Gayet kaliteli adı sanı bilinir ssdlerdir.

Bir bakayım hemen.

Hocam şöyle 2 model buldum. Tam olarak 1 tb değiller 960 gb ama sanırım ürünleri direkt 1tb olarak sadece samsung satıyor.

Ben olsam kioxia'yı alırdım. Bildiğim kadarıyla toshiba üretiyor. Gayet kaliteli adı sanı bilinir ssdlerdir.
Artıdan hepsiburada üzerindeki satıcısı hepsiburada diğeri ise amazon tarafından satılıyor. Her şekilde iadesi çok kolay olur. Bozuk çıkarda iade etmek isterseniz amazondan almanızı tavsiye ederim. Hepsiburada'da çok iyidir ama amazon baya bir başka.

Son düzenleme:
Bir bakayım hemen.

Hocam şöyle 2 model buldum. Tam olarak 1 TB değiller 960 GB ama sanırım ürünleri direkt 1TB olarak sadece Samsung satıyor.

Ben olsam Kioxia'yı alırdım. Bildiğim kadarıyla Toshiba üretiyor. Gayet kaliteli adı sanı bilinir ssdlerdir.

Artıdan Hepsiburada üzerindeki satıcısı Hepsiburada diğeri ise Amazon tarafından satılıyor. Her şekilde iadesi çok kolay olur. Bozuk çıkarda iade etmek isterseniz Amazon'dan almanızı tavsiye ederim. Hepsiburada'da çok iyidir ama Amazon bayağı bir başka.

Kioxia forumlarda kronik diyorlardı ama bilmiyorum olabilir.

Kioxia forumlarda kronik diyorlardı ama bilmiyorum olabilir.
Onu bilemiyorum hocam ben pek duymadım ama tabii ki benden duydunuz hemen alın demiyorum asla. Sadece benim güzel olarak bildiğim modeller. Siz yine araştırın hatta isterseniz direkt ssd hakkında bile forum açın. Burada gerçekten bilgili ve deneyime sahip onlarca güzel insan buluyoruz.

Bir bakayım hemen.

Artıdan hepsiburada üzerindeki satıcısı hepsiburada diğeri ise amazon tarafından satılıyor. Her şekilde iadesi çok kolay olur. Bozuk çıkarda iade etmek isterseniz amazondan almanızı tavsiye ederim. Hepsiburada'da çok iyidir ama amazon baya bir başka.
Hocam HDD drop filan yapar mı rdr gibi oyunlarda hız benim için önemli değil

Onu bilemiyorum hocam ben pek duymadım ama tabii ki benden duydunuz hemen alın demiyorum asla. Sadece benim güzel olarak bildiğim modeller. Siz yine araştırın hatta isterseniz direkt ssd hakkında bile forum açın. Burada gerçekten bilgili ve deneyime sahip onlarca güzel insan buluyoruz.
Biraz baktım kronik hatalı değilmiş fakat kullanım ömrü kısaymış. Hızlı bir sürede performansı düşüyormuş.

Hocam HDD drop filan yapar mı rdr gibi oyunlarda hız benim için önemli değil
Ben çok uzun süre hdd kullandım oyunlarımda. Şuan bile sadece ssd kullanmamın sebebi hdd'min bozulması. Ben oyunların yavaş açılması dışında hiçbir sorun gözlemlemedim.
HDD olarak seagate barrucada kullanıyordum. Bozulması da benim hatamdı.

Biraz baktım kronik hatalı değilmiş fakat kullanım ömrü kısaymış. Hızlı bir sürede performansı düşüyormuş.

Ben çok uzun süre hdd kullandım oyunlarımda. Şuan bile sadece ssd kullanmamın sebebi hdd'min bozulması. Ben oyunların yavaş açılması dışında hiçbir sorun gözlemlemedim.
HDD olarak seagate barrucada kullanıyordum. Bozulması da benim hatamdı.
Ozaman pekte sıkıntı değil benim için

Yeni konular

Geri
Yukarı