2.000 TL kulaklık önerisi

ShupLuck

Hectopat
Merhaba, düne kadar HyperX Cloud II kullanıyordum fakat 2 ayın ardından bozuldu (cızırtı vs).
Önerilerinize açığım paylaşırsanız çok sevinirim.
USB girişli olmak zorunda (ana kartım nedense jack girişi kullanınca sesi bozuyor)
Oyun amaçlı kullanacağım.
2.000 TL bütçem var.

Void Elite RGB Carbon USB kullanıyorum memnunum. Malzeme yapısı kaliteli, kafada saatlerce dursa bile rahatsız etmeyen bir yapısı var, terletmiyor ve mikrofonu çok kaliteli. Dip ses sorunu var bu sorunda windowsda sürücüler çakıştığı için oluyor ve bunun çözümü forumda mevcut.

Merhaba, düne kadar HyperX Cloud II kullanıyordum fakat 2 ayın ardından bozuldu (cızırtı vs).
Önerilerinize açığım paylaşırsanız çok sevinirim.
USB girişli olmak zorunda (ana kartım nedense jack girişi kullanınca sesi bozuyor)
Oyun amaçlı kullanacağım.
2.000 TL bütçem var.

Black shark V2 Razer BlackShark V2 USB 7.1 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Ekolayzer ayarı da burada.

G435 2079 tl, senin attığın 2166 :)
2 sinide listeme aldım, çok teşekkür ederim.
Ucuz G435 Arkadaş pahalısını atmış. Bu gerçek fiyat. Sakın G435 almayın. Mikrofonu berbat.

Mikrafonda o kadar çok kalite beklemiyorum sesim gitsin karşıya yeter benim için. Tek derdim güzel bir 7.1 ses olsun USB giriş olsun yeter.
Evet mikrofon sayılmazsa G435 de iyi. Unutmayın ki G435 sesleri karşıya iletebiliyor mikrofonu içeride olduğu için. Fakat G535 G435'i ezer.

Ucuz G435 Arkadaş pahalısını atmış. Bu gerçek fiyat. Sakın G435 almayın. Mikrofonu berbat.
Bro yalan yanlış konuşmayın bari. Kullandığım ürünü önerdim ayrıca internet üzerinde kıyaslama videolarına da bakarak aldım. Beğenmesem iade ederdim. Mikrofonunda herhangi bir sıkıntı yok.

Amazon'un iade koşulları diğer kuruluşlardan iyi olduğu için Amazon linki attım. Kendim alışveriş yapmayacağım yerden başkası için tavsiyede bulunmam.

Geri
Yukarı