2.000 TL NVIDIA Ekran Kartı Önerisi

Bütçe
2000
Elbette 1650S çift fan, 1650 tek fanı tokatlayacaktır, bunda şüphe yok :) Çift fanlı 1650 super almaya bütçem yok. Dolayısı ile çift fanlı normal 1650 seçeneklerim arasında öncelikli duruyor.
Gece gece kafa kalmadı ki :). 1650S tek fan, 1650 çift fan olarak yazdığımı düşünün.

Tek fan GTX 1650 SUPER kullaniyorum.Afterburner ile kucuk bir fan ayari yaptim ve kasam da ucuk kacik bir kasa da degil zaten, cogu yuksek grafikli oyunlari en yuksek ayarlarda actim oynadim.Yaz aylari da dahil genelde 55-60 en fazla da 67 dereceyi gordum.

Tek fan GTX 1650 SUPER kullaniyorum.Afterburner ile kucuk bir fan ayari yaptim ve kasam da ucuk kacik bir kasa da degil zaten, cogu yuksek grafikli oyunlari en yuksek ayarlarda actim oynadim.Yaz aylari da dahil genelde 55-60 en fazla da 67 dereceyi gordum.
Merhaba, benim NVIDIA ekran kartına yönelme amacım RADEON'larda yaşanan driver vb. problemlerden kurtulmaktı. Ne kadar süredir kullanıyorsunuz, memnun musunuz, kronik veya farklı sorunlar yaşattı mı hiç?

Şu an ekran kartı almayın mart nisan gibi sorunlar çözülecek zaten de 4 GB kartlar miningden kalkacak ucuz fiyata bulursunuz 1650 Super falan.

Neredeyse 1 yildir kullaniyorum, masallah hicbir sorun vs yasatmadi simdiye kadar.Surekli yeni guncellemelerle de kendini stabil tutuyor zaten herhangi bir Driver sorunu cekmezsiniz.

Şu an ekran kartı almayın mart nisan gibi sorunlar çözülecek zaten de 4 GB kartlar miningden kalkacak ucuz fiyata bulursunuz 1650 Super falan.
Bu dönemde gerçekten her yerde bir stok sorunu ve fahiş fiyat durumu söz konusu. Sorunları çözüleceğine ve beklediğime pişman olmayacağıma emin olsam beklemeyi düşünüyorum ama kafamda soru işaretleri var...

Geri
Yukarı