2.000 TL SSD önerisi

Bütçe
SSD 1.250,00₺-2.000,00₺ HDD 1.250,00₺-2.000,00₺
Önerileriniz için teşekkürler. Peki HDD olarak ne önerirsiniz?
2 TB ile 8 TB arasında HDD de önerir misiniz? (tercihim 4TB ve üstü)
Bütçe yine aynı şekilde Max. 2.000, 00₺ ama daha aşağı fiyata sahip olursa çok sevinirim.

HDD almayın derim SSD bakın ama yine de önerdim.
Seagate Barracuda 3.5 6TB 5400Rpm 256Mb Sata 3 Hdd: Amazon.com.tr
@ertanerdm0 neden kızgın bıraktınız?

Ne.
Seagate Barracuda 3.5 6TB 5400Rpm 256Mb Sata 3 Hdd: Amazon.com.tr
@ertanerdm0 neden kızgın bıraktınız?

Gereksiz pahalı yavaş ve nas HDD'si benim önerdiğim kat kat daha iyi şu zamanda 5400 HDD alınmaz hele de oyun için.

@ertanerdm0 @Can Paşa teşekkürler öneri için. Aslinda HDD'yi oyun için düşünmüyorum. Depolama için. Dizi, film, kisisel fotoğraf ve video, doküman ... vs. için düşünüyorum. Uzun yıllar sorun çıkarmayacak bir HDD arıyorum. PC'yi bir alayım. İleride ekstra SSD alırım.

@ertanerdm0 @Can Paşa teşekkürler öneri için. Aslinda HDD'yi oyun için düşünmüyorum. Depolama için. Dizi, film, kisisel fotoğraf ve video, doküman ... vs. için düşünüyorum. Uzun yıllar sorun çıkarmayacak bir HDD arıyorum. PC'yi bir alayım. İleride ekstra SSD alırım.
@ertanerdm0 hocamin onerdigini alabilirsiniz. SSD'de 980 Pro 1 TB alacaksiniz degil mi?

@ertanerdm0 @Can Paşa teşekkürler öneri için. Aslinda HDD'yi oyun için düşünmüyorum. Depolama için. Dizi, film, kisisel fotoğraf ve video, doküman... vs. için düşünüyorum. Uzun yıllar sorun çıkarmayacak bir HDD arıyorum. PC'yi bir alayım. İleride ekstra SSD alırım.

Peki hocam hard disk için bir tane daha buldum Western Digital 3.5" 10 TB Purple WD101PURZ SATA 3.0 7200 RPM Hard Disk Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 10TB bu HDD 1900TL.
Purple serisini bilmiyorum ama kaliteli bir seri galiba.

Hocam bu Samsung'u düşünüyorum. Ekstra olarakta ileri de Sandisk'i düşünüyorum.
Seagate iyi diye biliyorum. Depolama için öneriniz çok güzel.
@ertanerdm0 hocamin onerdigini alabilirsiniz. SSD'de 980 Pro 1 TB alacaksiniz degil mi?
Evet hocam @ertanerdm0 SSD ve HDD önerileri iyi.
Peki hocam hard disk için bir tane daha buldum Western Digital 3.5" 10 TB Purple WD101PURZ SATA 3.0 7200 RPM Hard Disk Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 10TB bu HDD 1900TL.
Purple serisini bilmiyorum ama kaliteli bir seri galiba.
WD hiç bilmiyorum hocam zaten sizin tavsiye ettiğiniz Seagate iyi. Aslında Hitachi bayağı öneriliyor sağlamlık ve dayanıklılık yönünden. Sonuç olarak ne olursa olsun kul yapımı ve şans meselesi.

Hocam bu Samsung'u düşünüyorum. Ekstra olarak da ileride SanDisk'i düşünüyorum.

Seagate iyi diye biliyorum. Depolama için öneriniz çok güzel.

Evet hocam @ertanerdm0 SSD ve HDD önerileri iyi.

WD hiç bilmiyorum hocam zaten sizin tavsiye ettiğiniz Seagate iyi. Aslında hitachi bayağı öneriliyor sağlamlık ve dayanıklılık yönünden. Sonuç olarak ne olursa olsun kul yapımı ve şans meselesi.

Seagate'nin skyhawk serisi bayağı güzel ama WD de kaliteli bir marka.

Geri
Yukarı