2.000 TL'ye kadar kulak içi Bluetooth kulaklık önerisi

@XlosslessX bütçeyi biraz kısmam gerekebilir, maaşı bekliyorum.1.5k bandı için de birkaç ürün önerebilir misin?
Bir kere alın en iyisini alın derim. Tavsiyem ise;
MediaMarkt fiyatı güncellemeyi unuttu muhtemelen diğer sitelerde 1600’den fazla fiyatı var.

Sennheiser’dan şaşmayın.
Hocam bu kulaklık alınır mı ?

Alınır. Güzel seçim.

Merhaba, Samsung Galaxy Buds 2 alacaktım ancak telefonum Samsung olmadığı için bir kuşku düştü içime. Siz bu ikisinden hangisini tercih edersiniz çok profesyonel olmadığımı ve sadece müzik dinleyeceğimi de göz önünde bulundurursaniz sevinirim. Fiyat farkının çok olduğunun da farkindayim değerlendirmenizde onu da bir kriter olarak alabilirsiniz.

Merhaba, Samsung Galaxy Buds 2 alacaktım ancak telefonum Samsung olmadığı için bir kuşku düştü içime. Siz bu ikisinden hangisini tercih edersiniz çok profesyonel olmadığımı ve sadece müzik dinleyeceğimi de göz önünde bulundurursaniz sevinirim. Fiyat farkının çok olduğunun da farkindayim değerlendirmenizde onu da bir kriter olarak alabilirsiniz.
Sennheiser daha iyi tabiki ama bütçenizide düşünmekte fayda var. Soruna gelecek olursak telefonun Samsung olması gerekmiyor. Testlerini hem Samsung ile hem de Apple marka telefonlarla yaptım. İyi iş çıkaran bir kulaklık. Samsung kulaklık yapmayı bilmez, kulaklıklarını AKG (kaliteli bir marka) firmasına yaptırır. Hangisini seçerseniz seçin, yanlış gitmezsiniz. Öznel seçimim Sennheiser olur. Ayrıca attığınız ürün Amazon’da 5000 TL bu fırsat bir daha gelmez. İkinizede bu modeli tavsiye ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı