2.000 TL'ye Zio Kumaş Oyuncu Koltuğu alınır mı?

Yusufsendogan

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
www.letgo.com/item/zio-4d-oyuncu-koltuu-iid-1623162928
Bunu alacağım 2.000'e. Boyum 181 kilom 70.
Masada rahat edeyim uzun süre boyu. Tek amacım bu.
Kumaşı ben seçmedim. Zio markasına olumlu bakıldığı için alasım geldi. Adana'da 2.el Zio koltuk bir tane vardı. Kumaş ne işe yarar ne demek bilmiyorum. Pantolon vardı öyle, bir onu biliyorum.
Marka ve kumaş olmasıyla ilgili yorumlarınızı bekliyorum.

Kenarı köşesi paramparça olmuş. adam kozmetik üzerinden 9.8 üründür yazıyor. bence bu ürünü alacaksan bile bu kişiden alma. kozmetiğinde böyle problem varken 9.8 puan vermişse kendi kendine, allah bilir başka yerinde ne vardır da saklıyordur.

Kenarı köşesi paramparça olmuş. adam kozmetik üzerinden 9.8 üründür yazıyor. bence bu ürünü alacaksan bile bu kişiden alma. kozmetiğinde böyle problem varken 9.8 puan vermişse kendi kendine, allah bilir başka yerinde ne vardır da saklıyordur.
Bir bu var Adanada. Diğer ilanlar; kalitesiz markalar ve kaynaklı koltuklarla dolu.
Koltuğu test ederken nerelere bakmalıyım? 0'dan anlatırsan, oralara bakayım.

İlk sahibi mi, tüm aksamları çalışıyor mu? Gibi, PC parçası alırkenki gibi darvanmayı düşünüyordum ben.

Bunu kullanıyorum. Bunu öneririm. İkinci el ile uğraşmanıza gerek yok.
Bu attığınız alınmaz. Kalitesiz.

Linke bakarak ürün hakkında bilgi sahibi olamazsın. 4 yıldır kullanıyorum ürünü hem evimde hem ofisimde. Neye göre kalitesiz? Bir dakika boyunca fotoğraflarına bakıp yaptığın yoruma göre mi? :D

Linke bakarak ürün hakkında bilgi sahibi olamazsın. 4 yıldır kullanıyorum ürünü hem evimde hem ofisimde. Neye göre kalitesiz? Bir dakika boyunca fotoğraflarına bakıp yaptığın yoruma göre mi? :D
Ben daha stil bir şeyler istiyorum. Ofis koltuklarının uzun saatler rahatsız ettiğini söylüyorlar da, biz de denemeden her şeyi başkalarından öğrendiğimizi düşünüyoruz. Arkadaş "Kalitesiz" demiş. Ben de öyle düşünüyordum, Nerden biliyoruz kullanmadan? İnternetteki yorumlardan.

Siz yine, nelere bakayım test ederken, gözden kaçan önemli noktaları anlatırsanız iyi olur çünkü bu koltuğa ben bayıldım.

Zio elimde, popomu çok ağrıtıryor. Otobüs koltukları olur ya, 1 saat üstü oturunca, arka taraf artık uyuşmaya başlar. Aynı ağrı var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı