2+1 ses sistemi önerisi

nomad1903

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize selamlar,

Uzun süredir masaüstü bilgisayarım için çok uygun fiyatlı açma kapama özelliği falan olmayan hoparlör kullanıyordum. Cızırtı sorununun her geçen gün artması, açma kapatma tuşu olmadığı için yatmadan önce USB kısmını sürekli çekip her gün yeniden takmam çok sinir bozucu olmaya başladı. Bass ihtiyacı da oluyor açıkçası. Malum pandemide vaktimin büyük bir kısmını bilgisayar başında geçirdiğim için yeni bir ses sistemi almak istedim. Film, dizi, müzik hemen hemen çoğu şeyi bilgisayarımdan hallediyorum. Seneler önce "Logitech Z-506 Surround 5+1 speaker" sistemini almıştım ve uzun süre kullandım. Fakat şehir değişikliğim olunca aile evimde bıraktım o sistemi. Şimdi ise daha ufak yani 2+1 civarında bir sistem arıyorum. Yine "Logitech Z213 2+1" modeli çok dikkatimi çekiyor ama fiyat olarak kararsız kalıyorum. Logitech kalitesi yıllardır kullanan birisi olarak hoşuma gidiyordu ve şimdi muadil & biraz daha uygun bir ürün alsam iki gün sonra pişman olur muyum diye tereddüt ediyorum. Dark SP210 & SP211 modelleri de dikkatimi çekmişti fakat bunlarda yine açma kapama tuşu vs. yokmuş sanırım. Logitech'te ses volume ayarlandığı, sistemin açılıp kapatılabildiği bir eklenti ürün var.

Logitech Z213 2+1 modeli şu an Hepsiburada'da 369 TL civarında gözüküyor,
Dark SP210 modeli ise 130-140 TL civarında.

Farklı ürün & model tavsiyelerinize, fikirlerinize açığım. Kararsızlığıma yardımcı olmanızı bekliyorum 🤟😊

Son düzenleyen: Moderatör:
Memnun musunuz ses yüksekliği, kalitesi falan nasıl?
Apartmanda yaşadığım için ses yüksekliği konusunda belli bir sınırı aşamıyorum zaten hocam. Gayet tok ve güzel ses veriyor. Bass ayarını yapabildiğin çevirmeli tuş olması ayrı bir artı bence. Kalite zaten ortada. Uzun yıllardır 5+1 yine logitech sistem kullanıyordum, buna geçince de çok yadırgamadım. Genel olarak başarılı, tavsiye ederim. 😊

Apartmanda yaşadığım için ses yüksekliği konusunda belli bir sınırı aşamıyorum zaten hocam. Gayet tok ve güzel ses veriyor. Bass ayarını yapabildiğin çevirmeli tuş olması ayrı bir artı bence. Kalite zaten ortada. Uzun yıllardır 5+1 yine logitech sistem kullanıyordum, buna geçince de çok yadırgamadım. Genel olarak başarılı, tavsiye ederim. 😊
Teşekkürler bilgiler için.

Geri
Yukarı