2+1 ses sistemi tavisyesi

turko9999

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 150 TLye kadar ses sistemi önerisi istiyorum. Sesin yüksek çıkması önemli değil, düşük seste detayları duyacak kadar olmalı. edifer x600 leri gördüm fakat onlar hep yüksek ses için iyi yorumlar yapılmış. Yardımcı olursanız sevinirim.

Edit: Tavisye olmuş o, onu görmeyin :)

Güncel piyasa fiyatını tam bilmiyorum ama kendi kullanmış olduğum Logitech Z523'ü tavsiye ederim. Harika bir ses kalitesi ve yeterli miktarda bass sağlıyor. Düşük seslerde bile çok rahat kaliteyi yakalayabilirsiniz. "360 derece ses" etiketi var üstünde, üç parçada da ikişer hoparlör mevcut. Odanın her yerinden aynı sesi duyarsınız, hoparlörün arkasına geçtiniz diye ses değişmez. Aksesuarda Logitech'ten vazgeçmem. Servis kalitesini de unutmamak gerek.

Düzenleme: Ben 20 ay garantisi kalmış olan hiç kullanılmamış ikinci el Logitech Z523 aldım, 100TL sisteme, 20TL de kargoya ödedim. O zamanki sıfır fiyatı 210TL civarıydı bilginiz olsun.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı