2.1 ses sistemi tavsiyesi

Aokiin Senpai

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Merhaba arkadaşlar,
Uzun uzadıya yazmaya gerek yok. Maksimum 400TL civarı 2.1 hoparlör almak istiyorum.
Aklımda kısa bir araştırma sonucu Logitech Z533 var. Ama olumlu bir sürü yorumun yanında olumsuz yorumlarda okudum bass ile ilgili ve kafamda soru işaretleri oluştu.
Ses kalitesi iyi ve bassları hissettirecek güzel bir tavsiyeye ihtiyacım var. Parayı yoldan bulmuyoruz sonuçta :D Kullanım şeklim masaüstü bilgisayarım için olacak ve öncelikle müzik olmak üzere film için de tatmin edici bir şey olsun istiyorum. İşim gereği fazla araştırma fırsatı bulamıyorum. Çok değerli görüşlerinizi bekliyorum. Yorum yazan ellere teşekkürler...

Anakart: ASUS M5A78L-M LX3 (ses kartım yok almam gerekir mi belirtirseniz iyi olur)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,
Uzun uzadıya yazmaya gerek yok. Maksimum 400TL civarı 2.1 hoparlör almak istiyorum.
Aklımda kısa bir araştırma sonucu Logitech Z533 var. Ama olumlu bir sürü yorumun yanında olumsuz yorumlarda okudum bass ile ilgili ve kafamda soru işaretleri oluştu.
Ses kalitesi iyi ve bassları hissettirecek güzel bir tavsiyeye ihtiyacım var. Parayı yoldan bulmuyoruz sonuçta :D Kullanım şeklim masaüstü bilgisayarım için olacak ve öncelikle müzik olmak üzere film için de tatmin edici bir şey olsun istiyorum. İşim gereği fazla araştırma fırsatı bulamıyorum. Çok değerli görüşlerinizi bekliyorum. Yorum yazan ellere teşekkürler...
Anakart: ASUS M5A78L-M LX3 (ses kartım yok almam gerekir mi belirtirseniz iyi olur)

İlla LOGİTECH demiyorsan sana alt linkteki ürünü tavsiye ederim yeni aldım gayet güzel temiz sesi var malzemesi kaliteli ayrıca LOGİTECH 2+1 kazık fiyatına karşılık 5+1 alacaksın belki daha da ucuzdur
Mikado MD-856 5+1 Usb+SD+FM Destekli Multimedia Bluetooth Fiyatı

Ses kalitesi iyi ve bassları hissettirecek güzel bir tavsiyeye ihtiyacım var.
Aynı z533 kullanıyorum. Derin bass tatmin edici. Smart TV'ye bağlamıştım daha verimli yüksek ses vermişti, PC'de öyle değil fakat apartmanda yaşıyorsanız yeterli olacaktır size. :)

Aynı z533 kullanıyorum. Derin bass tatmin edici. Smart TV'ye bağlamıştım daha verimli yüksek ses vermişti, PC'de öyle değil fakat apartmanda yaşıyorsanız yeterli olacaktır size. :)
Müstakil evde yaşıyorum lakin e tabi ortamı da diskoya çevirecek kadar açmam sesi sanırım :D
PC'de öyle değil demişsiniz. Ses kartıyla bir ilgisi olabilir mi? Bir de hoparlör boştayken rahatsız edecek bir cızırtı sesi çıkartıyor mu? Bununla ilgili yorumlar okumuştumda.

Evet. Ses kartın veya anakartın iyi olması gerekiyor. Cızırtı konusunda kapalı iken gelmiyor fakat açık kalınca ses seviyesine göre değişebiliyor, rahatsız edici türden değil..

Bahsi geçen ürün güzel :) Ben Kamosonic deneyimimden bahsedersem, Kamosonic Ks-es733 Radio-usb-sd 5+1 Ev Sinema Sistemi GittiGidiyor'da 354307041 bu ürün ile kapali bir alanda resmen düğün yaptık diyebilirim. Çok kaliteli ve yüksek sesli bir ürün bir eksisini görmedim tavsiye ederim.
Az önce baktım güzel görünüyor lakin ufak bir odam var. 5.1 bana fazla gelir. Sanırım şu durumda Logitech Z533 alacağım gibi. Biraz daha bekleyeceğim, belki yeni yorum yapan arkadaşlar olur.

Az önce baktım güzel görünüyor lakin ufak bir odam var. 5.1 bana fazla gelir. Sanırım şu durumda Logitech Z533 alacağım gibi. Biraz daha bekleyeceğim, belki yeni yorum yapan arkadaşlar olur.

Usta al 5.1, 2.1 olarak kullan kaldır diğer kolonları :D Çok ihtiyacın olursa diğer kolonları da takarsın.

Usta al 5.1, 2.1 olarak kullan kaldır diğer kolonları :D Çok ihtiyacın olursa diğer kolonları da takarsın.
Hocam baya ısrar ettiğine göre çok memnun kalmışsın :D Bass konusunda hassasım, e seste kaliteli oldumu tadından yenmez. Almışken iyi bir şey olmalı. Dediğin kadar var mı cidden? Bir de Z533'ten iyimidir?
Evet. Ses kartın veya anakartın iyi olması gerekiyor. Cızırtı konusunda kapalı iken gelmiyor fakat açık kalınca ses seviyesine göre değişebiliyor, rahatsız edici türden değil..
Bir kaç yorumda okuduğuma göre o cızırtı evin topraklama sistemiyle alakalı olduğunu söylüyordu ne kadar doğru bilmiyorum.

Geri
Yukarı