2-2.5 bin TL'ye fare önerisi

Bütçe
2500

atesh06

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Amazon.com.tr

2-2, 5K civarı bütçem var bu mouse almayı düşünüyorum bunun yerine sarı sitede Logitech G PRO X Superlight budlum 2800'e sizce onumu almalıyım yoksa bunumu tam karar veremedim veya sizin başka tavsiyeleriniz var mıdır?

İkisini de alma. Superlight - EC2-C şeklinde fare arıyorsan Darmoshark M3 4K öneririm. Bütçe artarsa Lamzu Maya alabilirsin.

Kablolu olarak iyi faredir ama onun yerine Razer Deathadder V3 alsan çok daha iyi olur. Her anlamda daha iyi. Veyahut Glorious Model O2 de olabilir tutuş şekline bağlı.

Kendi faremi önerebilirim. 2 3 ay kadar önce almıştım fiyatını şu an bilmiyorum 2300'e almıştım SteelSeries Aerox 3 Wireless kablosuz mouse. 50 gram falan olması lazım gayet hafif. Tercih meselesi tabii ve şarjlı şarjı 80 saat kadar dayanıyor. Kablosuz bağlantısı hızı gayet güzel hiç hissettirmiyor ve şarj olurken de kullana biliyorsunuz. El terlemeniz var iste tam sizlik mouse sanki reklamını yapıyormuş gibi oldu ama söylemek istedim bakabilirsiniz iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon.com.tr

2-2, 5K civarı bütçem var bu mouse almayı düşünüyorum bunun yerine sarı sitede Logitech G PRO X Superlight budlum 2800'e sizce onumu almalıyım yoksa bunumu tam karar veremedim veya sizin başka tavsiyeleriniz var mıdır?
Resimlere göre elinin boyutu kaç cm olduğunu ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun belirtirsen yardımcı olabiliriz.
1705239179764.png
1705239184053.png

Hocam palm şeklinde tutuyorum elimin boyutuda 17 cm genişlik ise 9 cm.

Bütçeni arttırma ihtimalin varsa bu fareyi almanı öneririm SWAR50 kodu ile 50 TL indirim alabilirsin.
Ya da bunu alabilirsin.

Bütçeni arttırma ihtimalin varsa bu fareyi almanı öneririm SWAR50 kodu ile 50 TL indirim alabilirsin.
Ya da bunu alabilirsin.
hocam teşekkür ederimde bu fiyatlar bizi aşar :)

hocam teşekkür ederimde bu fiyatlar bizi aşar :)
Eline ve tutuşuna uygun kablosuz fareler bunlar hocam eğer kabloluya tamamsan bu fareyi alabilirsin.

Geri
Yukarı